رادیو فردا می اندازد هرج و مرج بحث دموکراتیک (ستون)

برخی از سرزنش برای رادیو فردا را هرج و مرج, کثیف حزب دموکرات اولیه بحث سه شنبه شب گذاشته می شود و در آن از حزب خود — به درجه, فردا شد به تصویر می کشد هرج و مرج و ظروف سرباز یا مسافر از یک حزب به شدت تقسیم شده در میان یک کبودی مبارزات انتخاباتی. اما سهم خواری نیز می رود به CBS خود را که botched آن زمان در کانون توجه در بخش اصرار دارد که آن را و نه نامزدها سزاوار است که کانون توجه است.

در جلب پنج تن از آن روزنامه نگاران — مدیران گیل پادشاه و نورا o’donnell همراه با شبکه مارگارت برنان عمده گرت بیل Whitaker — CBS لبه نزدیک به هفت نامزدها روی صحنه. این نسبت نشان می دهد کمی از سردرگمی که به کدام سمت افتا است شب را در رویداد اصلی و در حالی که ضربه به ترویج گردآوری, دلاوری از CBS سازمان قابل فهم تر محدود تعدیل تیم ممکن است کار کرده اند به ارائه وضوح به هرگز-بیشتر-متمرد تیم از دشمنان بر روی صحنه است. مدیران tag-teaming به طور تصادفی به نظر می رسید به عدم قدرت بیش از یک گروه از داوطلبان که به شدت مورد نیاز آن reassertions به عنوان خوانده شده ترش و بی فایده. “من می دانم آن را به سرعت می رود اما یک دقیقه و نیم است که واقعا یک” شاه اشاره کرد در یک نقطه. پادشاه و o’donnell به نظر می رسید قادر به مدیریت زمان خود را با o’donnell خواستار پایان دادن به این بحث حتی به عنوان پادشاه اصرار زمان وجود دارد برای آخرین سوال: “هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده است.” (که “شما” اینجا؟) پس از آن این جفت ارز از یک شکست تجاری به واقع پایان بحث با هیچ بیشتر سوال پرسید.

بحث زمان محدودیت های تحمیل شده بود در بخشی به ضامن به صورت تصادفی بین یک مجموعه از موضوعات که شروع به پریدن کرد به طور تصادفی و در زمان mindlessly: بود که ارزش آن را قطع انحراف می گویند الیزابت وارن در موضوع بدهی های دانشجویی به منظور اجازه می دهد زمان, بعد, برای پادشاه به درخواست مایکل بلومبرگ اگر نیویورکی ها “زندگی دیگر به دلیل سیاست های خود را” در اندازه نوشابه و سیگار ؟ این سوال به نظر می رسد برای نشان دادن در مینیاتور های عجیب و غریب و ناب از این بحث در زمان ظاهر طراحی شده برای سند, درام, اما برای ادامه دامن زدن به آن است. این بدان معناست که درمان بلومبرگ — به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان بدترین عملکرد در هفته گذشته بحث — به عنوان به آرامی به عنوان امکان پذیر است در حالی که درمان های فعلی ملی سناتور برنی ساندرز با یک خط از سوال oftenly فعال خصمانه است. حتی پادشاه فریم از معصوم سوال به نظر می رسید الکی از ساندرز: معرفی بخش نهایی یک banally اپرا-fied و ineptly این تعبیر دو-بخش پرسش و پاسخ در مورد “کلمات نامزدها زنده توسط” شاه اشاره کرد که بخش خواهد بود, شخصی, سرزنش ساندرز که “ما می دانیم که چقدر شما لذت بردن از که” قبل از او می خواهم یک کلمه گفت.

یک بحث است که در آن نامزدها یکدیگر را ملاقات در خصومت و viciousness ممکن است باید در خدمت آن هدف گردآوری, بیشتر به طور موثر با ملاقات با آنها را به نوبه خود با وضوح. حتی در درخواست نامزدها درباره خود “شخصی شعار” در درهم و برهم نه کاملا-بخش نهایی (که قبل o’donnell زمان تماس در موعد مقرر) پادشاه نمی تواند جلوگیری از صحبت کردن بیش از این خسته کننده اما عمیقا احساس اظهارات ctq و جو بایدن. نامزدها به بحث با هیچ روشن و مختصر — داشتن رهبری Warren درک شده است به انجام خسارت عظیم به بلومبرگ هفته قبل از آنها منجر شد توسط مدیران به نوبه خود در Sanders, موثر مناظره. آنها به جای پشت سر هم به یک نوع چاقو-از کابوس به موجب آن در یک نقطه بایدن و Klobuchar شد و با عصبانیت متخاصم بیش که مسئول به اصطلاح “دوست پسر, دوست, راه گریز.” Klobuchar نشسته صورت یک ماسک ترسناک امتناع از شرکت به عنوان بایدن قطع او پاسخ خود را توضیح دهید تاریخ گذشته از حمایت بود, عجیب و غریب, نه به خاطر از نحوه مدیریت نشده به نظر می رسید. چگونه بود که در آن بحث به پایان رسید تا ؟

این دوباره نیست همه نامزدها. برخی از سوالات در نظر گرفته شده به عنوان سریع بازدید در Sanders. دیگران به نظر می رسید و ظاهرا در نظر گرفته شده به عنوان تصادفی ساده پستی به چیزی که بعد از به خطر انداختن فرصت کافی برای گفتگو به فشار گذشته اولین سفارش توهین. نامزدها می خواستم به حفاری و زمانی که — به ندرت — زمان اعطا شده به انجام این کار موفق به ساخت واقعی امتیاز. (وارن دوم حمله بلومبرگ بیش از خود سازمان استفاده از NDAs ضربه سخت دوباره.) مکرر عینک از چهار یا بیشتر داوطلبان را با دست خود مطرح در حال انتظار برای پاسخ به یک نقطه تنها می شود گفت: بحث در حال حرکت بود در, قابل توجه بود و ناظران منفعل-تهاجمی عملکرد aggrievement که نامزد نمی خواهد بازی با لحن آنها تنظیم شده است. بحث نامزدها می خواستم به یکی بیشتر در مورد فلسفه حکومت از توقف رسیدگی به تلاوت شعار در زمان شاه اجازه می دهد قبل از پایمال جواب شد بسیار جالب تر از یک CBS بینندگان کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>