“Jane the Virgin” خالق Jennie Snyder Urman جشن گسترش او CBS Television Studios به طور کلی مقابله با یک خلبان سفارش در چشم.

تنها یک روز پس از اعلام Urman را به مدت پنج سال تمدید, CBS دستور داده است تا او درام پروژه “خوب سام” به خلبان در کنار دیگر درام از پرکار تولید Jerry Bruckheimer.

“خوب سام” را تحسین کرد از CBS TV Studios and Katie Wech که مشغول به کار با Urman در “Jane the Virgin” و به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی. Wech دیگر اعتبارات شامل Lee Daniels’ “ستاره” و “Rizzoli & Isles.”

آینده نگر نشان می دهد مراکز در اطراف با استعداد و در عین حال خفه جراح که پذیرای او نقش رهبری پس از او مشهور و پرشکوه رئیس سقوط به حالت اغما رفت. زمانی که رئیس خود را از خواب بیدار و می خواهد برای از سرگیری عمل جراحی آن می افتد به او را برای نظارت بر این از خود راضی لاف زن که هرگز اذعان استعداد او و نیز اتفاق می افتد به او ،

Urman است exec تولید با جوانا کلاین از طریق خود Sutton Street Productions بنر.

در همین حال Bruckheimer پروژه با عنوان “از درب” با تمرکز بر تفاوت کارآگاه پلیس لس آنجلس که پس از یادگیری است که خود بازنشستگی قریب الوقوع است تحت فشار قرار دادند توسط چند سال فقط می خواهد حقوق بازنشستگی خود را به طوری که او می توانید بروید و زندگی خوب. او تصمیم می گیرد به انجام همه چیز را در قدرت خود را به اخراج کنید اما او بد رفتار تنها منجر به تعجب موفقیت در حل موارد است.

اوان کاتز بهترین و شناخته شده برای اجرایی تولید “24” و شرکت ایجاد آن “24: میراث” spinoff, است, نویسنده و EP در CBS TV Studios پروژه. Bruckheimer است exec تولید در کنار جاناتان Littman و KristieAnne نی تحت Jerry Bruckheimer Television, توفال کوبی کردن.

اخبار از دو خلبان منظور نیز می آید تنها سه روز پس از چشم و تقویت آن کمدی توسعه تخته سنگ با سه پروژه جدید اعلام کرد همه در یک بار.

فردا نیز reimagining of “The Equalizer” با Queen Latifah سیاسی و درام با پاتریک دمپسی در توسعه, در, درام, مقابل, در میان پروژه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im