بانک مرکزی پرده اقدامات اضطراری به عنوان coronavirus مرگ عوارض افزایش در اروپا

فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی پرده برداری از اقدامات اضطراری برای سرپا نگه داشتن coronavirus-کتک اقتصاد جهانی به عنوان سه بدترین آمار کشورهای اروپایی خود را ثبت مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر.

تبلیغات

این ویروس به طرح میتوانست به جامعه اطراف این سیاره با دولت تحمیل محدودیت به ندرت دیده می شود در خارج از جنگ-از جمله بسته شدن مرزهای صفحه اصلی قرنطینه سفارشات و لغو از رویدادهای عمومی.

پس از COVID-19 همه گیر آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته و اروپا در هفته های اخیر پدید آمده به عنوان بزرگترین flashpoint و مرگ و میر در این قاره رسید بیش از آخر هفته.

ایتالیا روز یکشنبه اعلام کرد 368 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت بدترین تک روز تلفات برای هر کشور از بحران و مراتب بیش از مرگبارترین روز در چین ثبت شده در ماه فوریه ،

اسپانیا و فرانسه ثبت شده 183 و 29 جدید مرگ و میر به ترتیب در روز یکشنبه نیز بدترین روز عوارض.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 6400 تایید مرگ و میر ناشی از ویروس است.

با این ویروس آلوده تقریبا در هر بخش از اقتصاد جهانی و نگرانی در حال رشد جهان خواهد بود یکباره به یک آسیب رساندن به رکود اقتصادی منجر به سهام بازارهای پایدار ترسناک ضرر و زیان و نوسانات.

بانک فدرال آمریکا در تلاش برای جلوگیری از وحشت با اقدامات شدید اعلام کرد قبل از بازارهای آسیایی باز در روز دوشنبه کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به تقریبا صفر در آن دوم اضطراری کاهش نرخ در کمتر از دو هفته.

“آنچه اتفاق افتاده با تغذیه فوق العاده است, اخبار” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک به طور منظم جلسه از coronavirus نیروی کار. “من می توانم به شما بگویم که من بسیار خوشحال هستم.”

اما بازار کمتر سرخوشی بازار آتی در داو جونز شاخص پیش بینی دیگری تیز حرکت رو به پایین و سهام شروع روز در پشت پا است.

“خبر خوب این است که هدفمند مالی پاسخ را تهاجمی تر می شود. خبر بد این است که همه جهان اقتصادهای بزرگ ادامه خواهد داد به طور موثر قفل کردن هر حالت عادی از فعالیت های اقتصادی برای هفته اگر نه ماه” گفت: AxiCorp را استفان Innes.

چین روز دوشنبه ارائه شواهد بیشتری از COVID-19 وخیم اقتصادی اثرات اعلام کارخانه خروجی به حال قرارداد برای اولین بار در نزدیک به 30 سال است.

تولید صنعتی کاهش 13.5 درصد در ژانویه و فوریه دولت گفت که زمانی که چین بود تحمل شدید ترین آن سفر محدودیت و قرنطینه سفارشات حاوی ویروس است.

جوراب زنانه ساقه بلند در علف های هرز

زندگی عادی متوقف است در بسیاری از غربی اروپا با فرانسه سفارش غیر ضروری کسب و کار بسته و اسپانیا منع مردم از ترک خانه به جز برای رفتن به محل کار دریافت مراقبت های پزشکی و یا خرید مواد غذایی.

با وجود تهمت اصرار وجود دارد که مواد غذایی به اندازه کافی به گذشته از طریق همه گیر وحشت-خرید دیده شده است در سراسر جهان به عنوان مردم انبار کردن ملزومات ترس از یک دوره طولانی از اجرا شده است.

لری گراسمن مدیر در منهتن سوپر مارکت گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در 40 سال است.

“من شده اند از طریق طوفان شنی… از طریق 9/11, من را دیده اند هرگز خرید مثل این” او به خبرگزاری فرانسه گفت که او restocked فروشگاه قفسه های خالی.

نیویورک شهردار دستور داده است, مدارس, کافه ها و رستوران ها در اپل بزرگ برای خاموش است اما اجازه می دهد مواد غذایی.

در هلند, حشیش سیگاری با هدف آرامش خود را حفظ و حمل در صف خارج هلندی “کافی شاپ” در روز یکشنبه پس از دولت دستور داد خود را بسته به ضرب و شتم شیوع.

“شاید برای دو ماه آینده ما نه قادر به گرفتن برخی از علف های هرز پس از آن باید به خوبی به حداقل برخی از در خانه” جاناتان خارج یک “کافی شاپ” در لاهه.

واقعا ناراحت’

وجود دوزخ در چندین فرودگاه به مسافران درهم به خانه با کشورها به طور فزاینده کوبیدن بسته مرزهای خود را برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

در ایالات متحده مسافران شکایت از صف به ستاد مبارزه با ورود قوانین و مقررات پزشکی غربالگری که منجر به نگرانی برخی از آنها خود را در معرض این ویروس در جمعیت.

جوانا یک دانش آموز انگلیسی در قبرس گفت که او تقلا برای دریافت, صفحه اصلی, ترس از محدودیت بیشتر در حرکت است.

“من فکر می کنم اگر من در اینجا ماند و اگر آن را یک مستند من فکر می کنم من خواهد بود واقعا ناراحت واقعیت این است که من نمی تواند رفتن به خانه و دیدن خانواده من” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

وجود دارد ادامه نشانه هایی از بهبود در چین با تنها چهار مورد جدید ثبت شده در ووهان — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر — اگر چه وارداتی موارد افزایش یافت.

و شده اند وجود دارد heartwarming صحنه در سراسر جهان به عنوان مردم در تلاش برای بلند کردن ارواح.

در سوئیس که در آن موارد تقریبا دو برابر به 2200 یکشنبه, ژنو ساکنان تحسین, سوت کشید و زنگ زد زنگ خود را از بالکن ها و پنجره ها برای تشکر از سلامت کارگران در خط مقدم.

تصاویر از ایتالیایی ها آواز خود را از بالکن نیز رفته ویروسی و گروه کر از استکهلم کاتارینا کلیسا تصمیم به livestream عملکرد خود را آنلاین.

“مردم نیاز به چیزی چسبیده به من فکر می کنم و چیزی برای گوش دادن به” گفت اوازه خوان جزو دسته خوانندگان Birgitta.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>