مرکز قصد دارد برای بازگرداندن 276 coronavirus آلوده سرخپوستان گیر کرده در خارج از کشور

حداقل 276 سرخپوستان آلوده شده است coronavirus در خارج از کشور از جمله 255 نفر در ایران به وزارت امور خارجی (MEA) به اطلاع مجلس در روز چهارشنبه. هند را در خانه هر شهروند است که آرزوهای خود را به می آیند و در مراحل مختلف از بازگرداندن آخرین دسته از افراد آلوده از ایران و امارات متحده عربی ابراز نگرانی کرد.

“هند در نهایت مسئولیت برای شهروندان خود را, اما آن را امکان پذیر نیست برای ارسال یک هواپیما در هر زمان هند یافت می شود آلوده در خارج از کشور. تدارکات نیاز به برنامه ریزی” یک مقام ارشد گفت.

یک مقام دیگر اشاره کرد که هیچ شهروند که تا به حال تایید شده است به توان و حذف شده است تخلیه تا کنون. به عنوان یک نتیجه برنامه ریزی جریان است برای آماده سازی بی سابقه تلاش های او اضافه شده است.

هند تا به حال سازماندهی سه ویژه پرواز در ماه های ژانویه و فوریه به تخلیه 766 نفر از جمله 723 از ووهان و دیگر شهرهای استان هوبئی در چین است.

با توجه به آمار دولت, بیش از 6000 سرخپوستان در حال حاضر در ایران از جمله حدود 1100 زائران عمدتا از لاداخ جامو و کشمیر و ماهاراشترا. دهلی نو روز چهارشنبه گفت: تلاش های انجام شده به منظور تسهیل در بازگشت زود هنگام از سرخپوستان رشته در ایران پس از آزمایش آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>