مرکز reallocates استفاده نشده شکر سهمیه صادرات برای افزایش حمل و نقل

هند مجددا اخذ استفاده نشده شکر سهمیه صادرات بیش از 600,000 تن در میان کارخانه های تولید پس از تولید موفق به کشتی به دلیل کاهش در خروجی یک دولت دایره ای روز دوشنبه گفت:.

توزیع مجدد از سهمیه می تواند آسانسور صادرات از بزرگترین قند تولید در ماه های آینده و ممکن است وزن بر قیمت های جهانی که آمار دو و نیم سال اخیر در اوایل این ماه. سهمیه صادرات از 611,797 تن شده اند توزیع شود و پس از بررسی عملکرد صادرات از کارخانه های تولید وزارت امور فروش مواد غذایی و توزیع گفت: در یک دایره.

سال از سپر نیشکر برداشت و رکورد تولید شکر را با چکش هند قیمت شکر ساخت آن را سخت برای میلز برای پرداخت پول به کشاورزان بدهکار که فرم با نفوذ رای گیری بلوک.

برای کاهش این بدهی و پاره افزایش موجودی دهلی نو را تایید کرده است یارانه تومان 10,448 ($145) یک تن برای صادرات 6 میلیون تن در 2019/20 فصل است.

اما بسیاری از کارخانه های تولید شکر به خصوص از ایالت مهاراشترا موفق به صادرات شکر با توجه به کاهش در تولید به عنوان نیشکر مزارع ضربه شد با خشکسالی و سیل. “دولت انجام می شود تخصیص مجدد در زمان مناسب. این را به حرکت به صادرات در ماه های آینده گفت:” Prakash Naiknavare مدیر عامل فدراسیون ملی تعاونی کارخانه قند.

هند می تواند صادرات بیش از 5 میلیون تن شکر در 2019/20 بازاریابی سال منتهی به سپتامبر. 30, Naiknavare گفت.

هند در حال تنظیم هدف صادرات 5 میلیون تن برای 2018/19 اما میلز موفق به صادرات تنها 3.8 میلیون تن با وجود مشوق های ارائه شده توسط New Delhi.

دهلی نو شده است به طور مداوم احیای صادرات عملکرد آسیاب و می تواند دوباره اختصاص سهمیه صادرات از 300000 به 400 ، 000 تن در ماه آوریل گفت: یک مقام دولتی که کاهش یافته است به نام.

این تجمع در قیمت های جهانی ساخته شده است که صادرات جذاب برای میلز که مازاد گفت: بر اساس بمبئی-فروشنده با تجارت جهانی شرکت است.

هند کارخانه های تولید باید قرارداد برای صادرات 3.2 میلیون تن شکر تا کنون در 2019/20 نجومی و نزدیک به 1.6 میلیون تن در حال حاضر حمل شده است که هند کارخانه قند Association (اسماعیل) گفت: در هفته گذشته.

این کشور را شکر خروجی در 2019/20 می تواند سقوط 21.6 درصد از یک سال پیش به 26 میلیون تن پایین ترین سطح در سه سال ISMA گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>