‘مرکز نبود برش آن را برای من’: میچل می گوید که او نیاز به یک چالش


یک reinvigorated Latrell میچل می گوید او ولع مصرف چالش بازی fullback و می ترسید او را تا پایان رفتن را از طریق حرکات اگر در او باقی مانده خروس و در این مراکز.

جدید Rabbitoh وارد ساحل طلا در روز دوشنبه پیش از شنبه همه ستاره بازی شد و یک بسته نرم افزاری از انرژی به عنوان او پیوست و هم تیمی های خود در بومی تیم ملی. او امیدوار است برای دیدن برخی از زمان در بیمارستان و اعلام کرده است ‘آسمان محدود است” در شماره 1 بلوز.

پس از طولانی خارج از فصل قراردادی داد و بیداد, میچل گفت که او لذت بردن از زندگی در Redfern و در حال حاضر جسارت با مربیگری Wayne بنت که امضا سابق بلوز ستاره به عنوان یک بیمارستان.

میچل در حال حاضر از دست داده وزن قابل توجهی در پیش فصل و گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد سلتنج به مراکز اگر او به مبارزه او در اوایل موضعی تغییر دهید. که چالش او گفت: بخشی از انگیزه خود برای حرکت به سمت قوس رقیب سابق خود کارفرما.

تبلیغات

“که تمام نقطه. من می خواستم برای رفتن و حرکت یک باشگاه و به چالش کشیدن خودم. در غیر این صورت من راضی با آنچه که من انجام شده بود و مرکز نبود برش آن برای من” میچل گفت.

“این فقط یک روال از طریق هفته. من فقط فکر کردم من می خواهم به چالش خودم. من تنها مادر من می تواند یادگیری از اشتباهات من است. من در اینجا یک بازی را به بازی و از آن لذت ببرید.

Latrell Mitchell is over the moon to be under the wing of Wayne Bennett.

Latrell میچل است که در طول ماه به زیر بال Wayne بنت.اعتبار:بن Rushton

“من چند هفته بیشتر به برخی از تناسب اندام زیر کمربند. آسمان محدود است برای من هر جا که من بروم. من آن روز به روز و کار واقعا سخت در خودم.”

در عصری که در آن کوچک و سریع بازیکنان مانند بیلی اسلاتر و جیمز Tedesco باید سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در بازی و راه آن است که از پشت زمینه میچل گفت: او می خواست برای ادامه میراث بازنشسته Souths بزرگ گرگ Inglis و به برخی از قدرت و اندازه به نقش.

“این روزها شما باید تدی (Tedesco) و شما تا به حال بیلی اسلاتر تمام این دیگر fullbacks کمی تند و تیز fullas. گرگ تغییر بازی برای fullbacks و این جایی که من هستم ، من نه تند و تیز من می خواهم به صورت هوشمند در جایی که من موقعیت خودم.

“تدی و که آنها می توانید در اطراف گوشه. برای من, من می خواهم به سعی کنید و بازی را تغییر دهید برای بزرگ fullbacks خارج وجود دارد.”

A slimmer Latrell Mitchell is relishing training in his new position with Souths.

باریک Latrell میچل relishing آموزش در موقعیت جدید خود را با Souths.اعتبار:Rhett Wyman

Inglis کار کرده است با میچل در آموزش است اما با تمرکز بر عملی مناطق مانند اوایل موقعیت به میدان ضربات. که در مورد که در آن توصیه کرده است به پایان رسید با میچل گفت Inglis تا به حال او را تشویق به توسعه خود را احساس و سبک در نقش.

او نمی داند که بنت در نظر دارد به بازگشت او تمام راه را به عنوان او می یابد پاهای او گفته شده است که در بخشی از اوایل درخواست تجدید نظر او به عنوان تنظیم به زندگی خود را تحت مربی جدید. بنت اتحاد نظارت برخی از پیشگامانه موضعی سوئیچ در زمان خود – دارن Lockyer تا پنج هشتم در میان آنها – که داده Mitchell اعتماد به نفس اضافه شده.

“شما می خواهید یک مربی است که شما را حمایت مهم نیست که آنها شما را. حتی خارج از میدان او یک تماس تلفن دور,” او گفت:. “فقط به آن وجود دارد, آن را خوب است. در آینده به عنوان یک خارجی من هرگز ملاقات آدم اما او یک مربی عالی است و من خیلی هیجان زده برای این فصل است.”

میچل اصرار او هیچ موضوع را با خروس, یک باشگاه با او برنده دو premierships قبل از او منتشر شد از سال آخر قرارداد خود را.

“No hard feelings,” او گفت:.

“من همه به Roosters هر آنچه که اتفاق افتاده اتفاق افتاده است. من چیزی در مقابل آنها به من فرصت داد به کرک کلاس اول.

“آنها یک باشگاه خوب واقعا حرفه ای در راه خود را و آنها می دانند که چگونه برای مدیریت یک فوتبالیست.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>