Centrelink و مدیکر کارکنان مسدود شد بازدید از راه دور جوامع بومی در جنوب استرالیا برای چند ماه به دلیل ایستادگی کردن با این منطقه حاکم بر بدن در مورد دسترسی به مجوز.

وحی است که آخرین در یک سری از مجادلات بر Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjar (APY) اراضی شورا که در مورد دریافت 2 میلیون دلار در سال در بودجه دولت برای مدیریت امور مربوط به SA زمین قانون حقوق حدود 2500 بومی استرالیا.

A dancer performs at the unveiling of a vast painting by artists from the Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara (APY) lands in South Australia at the Australian War Memorial.

یک رقصنده انجام در کشف حجاب گسترده ای نقاشی توسط هنرمندان از Anangu Pitjantjatjara Yankunytjatjara (APY) اراضی در جنوب استرالیا در مراسم یادبود جنگ استرالیا. اعتبار:Sitthixay Ditthavong

اسناد منتشر شده تحت قانون آزادی اطلاعات نشان می دهد APY اراضی شورا در سال گذشته حاضر به اعطای مجوز ورود به کارکنان از سازمان های فدرال مانند Centrelink استرالیا کمیسیون انتخابات و مدیکر تا سازمان رو تازه پلیس چک و پرداخت 22 دلار هزینه مجوز برای هر کارگر.

تقاضا برای پرداخت هزینه ها در تضاد کامل با سال های گذشته زمانی که وزارت خدمات انسانی داده شد معافیت از داشتن به فردی مجوز برای کارکنان برای ارائه خدمات به برخی از استرالیا محروم ترین مردم است.

تبلیغات

جزئیات مسدود کردن کشورهای مشترک المنافع کارکنان از راه دور بخش هایی از جنوب استرالیا آمده پس از بسته شدن شکاف گزارش مطرح در پارلمان فدرال در روز چهارشنبه نشان داد و تنها دو نفر از هفت دولت اهداف برای کاهش بومی نقطه ضعف بهداشت و آموزش و اشتغال می شد ملاقات کرد.

این stoush بیش از زمین دسترسی نیز می آید پس از یک توجهی از APY زمین شورای منابع استفاده شده است در سال های اخیر در دعوی قضایی راه اندازی شده توسط خود بحث برانگیز مدیر کل ریچارد پادشاه.

Mr پادشاه به دادگاه رفت و به تلاش برای توقف SA بازرس را پرس و جو به عملکرد APY سرزمین های اجرایی خود را از دست داد در این مورد. او سپس به دادگاه تجدید نظر و دوباره از دست رفته و او و APY زمین دستور داده شد به پرداخت هزینه. منابع حقوقی آشنا با این موضوع گفت: هزینه های چالش و متعاقب آن درخواست تجدید نظر خواهد بود به احتمال زیاد صدها هزار نفر از دلار است.

جرمی مور میانجی تعیین شده توسط SA برتر استیون مارشال به بررسی شکایات در مورد آقای شاه انجام در سال گذشته گزارش SA مجلس که دادخواهی برای توقف بازرس این کاوشگر تا به حال نشده است تایید شده توسط APY اراضی هیئت مدیره و این هزینه ها در نهایت می تواند به عهده سنتی ،

ایمیل مبادلات بین APY اراضی و شورای بخش نشان می دهد زمین های شورا نیز خواستار هر از کارکنان و یا پیمانکاران از یک آژانس فدرال قصد سفر باید تحت پولیس ملی چک, حتی اگر آنها در حال حاضر به آنها را.

در 16 آوریل 2019 یک DHS رسمی نوشت یک ایمیل به APY زمین شورای شفاعت برای آن را به تغییر مواضع خود گفت: “با آمدن انتخابات ضروری است DHS و استرالیا کمیسیون انتخابات (AEC) کارکنان باید اجازه بازدید از جوامع در APY زمین اجازه می دهد تا همه مردم به رای دادن”.

این APY اراضی شورا حاضر به تجدید نظر در موضع خود نوشتن “لطفا توصیه شود که بدون اجازه ارائه خواهد شد مگر اینکه یک دولت اجازه شارژ از 22 دلار دریافت کرده است برای همه کارکنان است. از جمله یک کپی از پلیس بررسی” یک مارس 13 2019 ایمیل گفت.

“در پاسخ به درخواست شما از معافیت شما باید به دنبال این از خود وزیر و ما با ارائه شواهد.”

تحت South Australia, سرزمین حقوق, قانون پلیس و دیگر مقامات انجام وظایف قانونی معاف از نیاز به فرد اجازه می دهد.

آقای کینگ رهبری مورد بحث بوده است. در سال 2019 میانجی تعیین شده توسط SA برتر استفان مارشال توصیه می شود که او ایستاده بود پایین در انتظار کشورهای مشترک المنافع تحقیقات مربوط به استفاده از بودجه فدرال.

این گزارش توسط میانجی جرمی مور شد و محکم از آقای کینگ رفتار و گفت: APY زمین شورای اجرایی هیئت مدیره بود و عدم تخلیه آن “توابع ارائه کارآمد و پاسخگو اداره و مدیریت زمین”.

Mr King پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su