تحقیقات مفصل به موضوع حاکمیت شرکتی در CG قدرت و راه حل های صنعتی نشان داده است که نبرد برای اتاق هیئت مدیره و شرکت کنترل منجر به تخریب ارزش برای سهامداران جزء این شرکت است.

CG قدرت در دست بررسی است و با تقلب جدی بررسی و اجرای مدیریت برای استفاده از منابع مالی و دارایی های زمین از این شرکت توسط پروموتور متصل اشخاص و استقراض در برابر دارایی های این شرکت برای بهره مندی از سایر شرکت های گروه.

گزارش InGovern خدمات پژوهشی مطرح شده چند سوال در نقش هیئت مدیره بانک ها و شرکت سهام خصوصی KKR هند است. “بانک ها و غیر بانکی شرکت های مالی به نظر می رسد به طور کامل آگاه از وضعیت این شرکت و دیگر شرکت های گروه و در عین حال ادامه داد: به صندوق و افزایش شرکت گروه مواجهه در برابر تضمین های ذکر شده شرکت” در این گزارش است.

یک کمیته حسابرسی شرکت در سه شنبه red-پرچم معاملات غیر مجاز توسط برخی از کارکنان این شرکت منجر به کتمان حقیقت نه فقط این شرکت بدهی بلکه پیشرفت به مربوط و نامربوط احزاب ،

این گزارش ذکر شده است که هزینه های پرداخت شده برای عدم خدمات حسابرسی از جمله حسابرسی مالیاتی, هزینه های گواهی کار هزینه برای سایر خدمات و هزینه های معمولا بیش از 50 درصد از کل حسابرس پاداش برای هر سال داده شده.

“به عنوان یک نظام راهبری شرکتی و عمل به آن هرگز نباید بیش از 30 درصد از کل حسابرسان,’ پاداش. ترتیبات مانند این باید درمان شود به عنوان پرچم قرمز و نگرانی های مطرح شده باید توسط سهامداران به تخته” در این گزارش اعلام کرد.

این تحقیق همچنین گفت که KKR هند ممکن است تا به حال نقش مهمی در آشکار شدن حوادث در CG قدرت از سهام خصوصی سرمایه گذار تا به حال در معرض بدهی به شرکت برگزاری Avantha منابع که دومی قادر به بازپرداخت کامل.

این ممکن است به همین دلیل روابط رفت و سراشیبی بین KKR هند و ترویج CG, قدرت, Gautam Engineering.

علاوه بر این KKR هند خواسته بود برای انتصاب Narayan Seshadri در ابتدا به عنوان مشاور و بعد به عنوان یک مدیر مستقل که پس از آن راه اندازی یک کمیته عملیات و استخدام Vaish همکاران به بررسی معاملات خاص.

“ما شده اند به یک وام دهنده به Avantha منابع و نه یک سهامدار CG قدرت تا زمانی که ما اجرا سهم ما تعهد در سپتامبر 16, 2019, به عنوان یک نتیجه از پیش فرض های Avantha منابع. به عنوان یک نتیجه از اجرای ما در حال حاضر خود را کمتر از 10 درصد از سهام در CG قدرت. به عنوان یک سهامدار آن است که در علاقه ما به تعامل سازنده با شرکت هر دو از طریق آن هیئت مدیره و سهامداران به منظور حفظ و افزایش ارزش شرکت است. انتصاب Seshadri به عنوان یک مدیر مستقل predates سهم ما تعهد و اجرای و در هر صورت آن را به طور کامل در داخل هیئت مدیره قدرت برای مدیریت امور این شرکت مطابق با منشور آن گفت:” یک KKR هند سخنگو.

زمانی که در تماس با یک منبع نزدیک به Thapar گفت: این شرکت در سوال اینجا است CG راه حل های قدرت است که یک شرکت تابعه از CG قدرت و راه حل های صنعتی. این اشتباه است که فرض کنیم که یک غیر-رئیس اجرایی مرتبط با این روز به عملیات روز تابعه. “پس از آن مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی باید با روشن شدن این مسائل به عنوان آنها به دنبال کارکرد روزانه این شرکت است. به نظر می رسد این گزارش بنیادی از برخی ساختگی گزارش به آن اشاره شده در سطوح مختلف” این منبع گفت.

Engineering ادعا کرده است که این حوادث در CG قدرت شده اند هماهنگ توسط وام دهندگان به عنوان KKR هند به سرنگونی مروج و کنترل شرکت

این گزارش همچنین ذکر شده است که ثروت از CG قدرت سهامداران دارای فرسایش بیش از 76 درصد در کمتر از یک سال.

آن را نیز نشان می دهد که CG قدرت را در بودجه مورد استفاده قرار گرفت به پرداخت بدهی از بیلط یا دیگر شرکت های گروه.

بیلط تا به حال قصور در بازپرداخت استقراض و پرداخت بهره و تحت استراتژیک تجدید ساختار بدهی در سال 2017. تابعه آن بیلط گرافیک نیز تحت فشار شدید مالی و مجبور به انجام یک استاد بازسازی توافق در سال 2018 است. ممکن است که این وجوه در روت بیلط برای جلوگیری از امکان محدود کردن بانک ها محدودیت به CG قدرت خود را.

یک بورس و اوراق بهادار مدیره از هند سفارش مورخ 17 سپتامبر سال 2019 اظهار داشت که “وجوه منحرف از شرکت شما بودند متقلبانه منتقل شده به آن پروموتر شرکت یعنی Avantha منابع و نهادهای مرتبط و یا در ارتباط با این شرکت یعنی., Avantha بین المللی, Acton Ballarpur بین المللی Mirabelle و سولاریس بدون آگاهی از این شرکت و بدون هیچ گونه تایید از هیئت مدیره خود را.”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im