Chaka Khan می پیوندد Fergie در پانتئون به یاد ماندنی NBA سرود ملی اجرای

این طول می کشد بسیاری را به عملکرد “The Star Spangled Banner” قبل از NBA All-Star Game روند بالاتر در رسانه های اجتماعی از خود بازی اما Chaka Khan موفق چه Fergie قادر به دو سال پیش با یک منحصر به فرد رندر از سرود ملی که تهدید به ارائه هر چیزی است که به دنبال یک چاره اندیشی موقت است.

در سال 2018 از Fergie به نظر می رسید تقریبا سکس نشستند تا سرود و انجام آن را در یک سبک برخی نسبت به مرلین مونرو. خان نبود انجام تقریبا هر چیزی که مفهومی risible اما او را به یک سطح افراطی melisma به او خواندن است که هر کس به نظر می رسید قادر به دنبال به حداقل می گویند.

او ارائه کرده بود مدافعان آن از جمله حداقل یکی از افراد مشهور را. “Chaka Khan ستاره پرستاره بنر تفسیر شگفت انگیز بود!” توییتی Magic Johnson. می گویند که این کار این بود که نظر اکثریت در رسانه های اجتماعی کتمان می شود, اگر چه وجود دارد جزر و مد از واکنش در برابر واکنش های منفی در توییتر اعلام کرده خان سزاوار احترام بدون توجه به آنچه آزادی او گرفته اند ممکن است با نوای آزادی.

در میان کسانی که اشاره به این که خان تفسیر بود کاملا یک واکنش بود Questlove که صرفا در توئیتر خود نوشت “من از تماشای این همه ستاره بازی اما گوشی من زنگ خاموش قلاب. حدس من این است که کسی که آن را عجیب و غریب ستاره پرستاره?”

یک نمونه از رسانه های اجتماعی واکنش های:

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>