‘شارلاتان’: فیلم نقد و بررسی

در چند نقطه در “شارلاتان” دوربین به نظر می رسد glossily به عنوان شخصیت ما دارای بطری کوچک از مایع کهربایی به نور و علمی مورد نقد و مطالب خود را به عنوان آنها در پرتو یک نور طلایی براق بر روی ویژگی های خود را: یک اثر هر دو ennobling و تقریبا عاشقانه. مرد Jan Mikolášek معروف چک شناس و شفا دهنده با تقریبا غیر طبیعی قدرت تشخیص بصری; درخشنده بطری در ضمن شامل نمونه های مختلف از ادرار انسان استفاده شد. این سرگرم کننده قطع ارتباط بین محتوای پایگاه و burnished درمان تا حدودی انعکاس تضاد دیدگاه Agnieszka Holland را خوش تیپ هوشمندانه سوال اما کمی خشک biopic. گیر افتاد, بین احترام ادای احترام به Mikolášek پزشکی دستاوردها و شهوت پرست بررسی اخلاقی او گناهان — با مناقصه اگر نظری گی عاشقانه تکیه جایی در بین این بلند پروازانه پرتره از انسان نقص نیست که فشار به بیدار کردن محبت زیادی برای آن موضوع در مخاطب است.

هلند شده است پرکار اواخر: “شارلاتان” است که در لهستانی مدیر سوم برلین برتر در چهار سال زیر قابل توجه برنده جایزه رمز و راز “Spoor” و سال گذشته “آقای جونز” محکم انگلیسی-زبان biopic مجموعه ای در برابر پس زمینه از هولودومور. Unspooling از رقابت در جشنواره ها اصولا چک-تولید “شارلاتان” است دیمر توزیع بین المللی چشم انداز از کسانی که دو عنوان آن درس خوان چند-fireworks رویکرد و یک تو رفتگی در دیوار موضوع تا حد زیادی ناشناخته فراتر از چمن خانه: در جمهوری چک که در آن کمان تئاتر در مارس 26, آن را آسان تر برای پیدا کردن مخاطبان با تشکر در تا حد زیادی بخشی از آن به حضور پرقدرت محلی ستاره ایوان Trojan در سرب.

محبوب ترین ها در انواع

در یک شسته و رفته مصاحبه کودتا نقش Mikolášek تقسیم شده است بین بردن Trojan و 18 ساله پسر Josef برای اهداف یک jaggedly وسیع جدول زمانی را پوشش می دهد که هر دو جنگ جهانی و سه تغییرات در رژیم سابق چکسلواکی. مارک اپستین متراکم تنها آزادانه واقعی اسکریپت را پوشش می دهد مقدار زیادی از زمین در دو ساعت, هر چند آن را در ابتدا ساختار مارپیچ ممکن است به نظر می رسد اتفاقی برای بینندگان ناآگاه در مورد هر دو Mikolášek و جای خود را در (و یا به جای در مجاورت) سیستم سیاسی است. این فیلم باز می شود در مرگ چک کمونیست جمهور Antonín Zápotocký در سال 1957 که ما به تدریج به این درک نیز صدا ناقوس مرگ برای Mikolášek حرفه ای به عنوان یک مشهور ایمان شفا دهنده بود که تمرین خود ادراری-تجزیه و تحلیل سحر و جادو در سراسر سه دهه در مشاهیر مقامات نازی و Zápotocký خود را به عنوان به خوبی به عنوان صف منظم عامیانه رسوندند تا در لوکس روستایی درمانگاه.

از این روایت محوری “شارلاتان” cross-کاهش آزادانه بین Mikolášek را سازنده جوانان و septuagenarian سقوط مارک شیفت بصری از طریق مختلف پالت و عدم اشباع مارتین Strba جذاب عدسی: همه اما تک رنگ در سخت ترین روز های کمونیست دخالت و radiantly خورشید-طلاکاری شده در شادتر و سالم بار. جوان Trojan کاهش جدی شدید شکل به عنوان پسر نوجوان از فروتن باغبان که ظریف میل برای جهان طبیعی belies بی پروا رگه هایی از خشونت فقط در زیر سطح: آنچه او می کند که وظیفه اعزام یک گونی پر از نوزاد گربه نمی خواهد او را برنده بسیاری از بینندگان عواطف.

سنجش که او نادر هومیوپاتی غریزه او قطار را به عنوان یک شاگرد به قلاب دار ایجاد کرد healer Mülbacherová (Jaroslava Pokorná) — به بهت و حیرت از پدر خود را که می بیند او را به عنوان چیزی بیش از یک میل لنگ. به عنوان نشان داده شده توسط این فیلم را به عنوان آن را به دور از این اولین بار در زندگی حرفه ای او را مانند شک و تردید بیش از انتخاب خود را شاخه ای از طب جایگزین است. هنوز خود را به طرز مرموزی قابل تشخیص و درمان اثبات این بنیاد از یک حرفه ای به مراتب بزرگتر از مربی خود را به عنوان ما به جست و خیز پیش رو به پرسود ترین سال, هنگامی که مقیاس مشتریان خود او خواستار استخدام یک دستیار.

وارد زبر و خشن, taciturn دستی کارگر František Palko (Juraj Loj) ارائه می دهد که Mikolášek وفاداری تزلزل ناپذیر و اختیار خود را از طریق رئیس ترین اخلاقي مشکوک گیری کسب و کار. یک زمان بین مردان روشن است از اولین صحنه هم هر چند احتمالی راز عاشقانه بین آنها — قوس شما ممکن است انتظار برای تسلط بر داستان سرایی — شکوفه در اواخر فیلمنامه. آن تا حدی ابتدایی توسعه است که شاید به این واقعیت است که این فیلم حداقل در واقع بتن subplot. Mikolášek را همجنسگرایی هرگز تایید کرد اما هلند و اپستاین را تکان دهنده در مورد چگونه خود را در دلبستگی به Palko ممکن است میان به دادگاه نشان می دهد که غالب “شارلاتان” در نیمه دوم: دیگر محافظت اواخر Zápotocký دستگیر شد جدید کمونیستی دولت مصمم به محکوم کردن او غیررسمی پزشکی واجد شرایط ایستاده است.

من تنها می توانم به آنچه که طبیعت به من اجازه می دهد و آنچه خدا اجازه می دهد تا طبیعت” Mikolášek می گوید در دفاع از خود; کمک سالمند Trojan قبر متفکر عملکرد این فیلم ریختگی بیشتر شک در تعلقات خود را نسبت به اعتقادات خود. این شیمی خود را با Loj گرمتر بیشتر نفسانی حضور به عنوان Palko نگه می دارد که این فیلم overstuffed کوتاه و طنز آن را به عنوان از turgid, همراه با فیلمسازان خود را روشن ایمان خود را ناقص موضوع. برای تمام دیگر ابهامات حفظ یک شخصیت مبهم است که این فیلم — با وجود آن داستانی embellishments — هرگز کاملا ترک “شارلاتان” به نظر می رسد بصورتی پایدار و محکم متقاعد شده است که او هیچ حقه باز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>