Charlie Barnett, Natalie Martinez تاریخ ان بی سی درام خلبان ‘عادی جو’

Charlie Barnett و ناتالی مارتینز پیوست بازیگران NBC خلبان “عادی ” جو” انواع آموخته است.

جیمز ولك قبلا اعلام شد به عنوان مجموعه ای منجر شود. درام به بررسی سه موازی زندگی جو Thu (ولك) پس از او باعث می شود یک محوری انتخاب در یک تقاطع در زندگی خود را. سری سوال می پرسد چگونه های مختلف زندگی ممکن است نگاه اگر شما تصمیم خود را بر اساس عشق و وفاداری و یا شور و شوق.

مارتینز ستاره خواهد شد به عنوان امی به عنوان یک توصیف روشن و مراقبت زن که به شکل یک اتصال فوری با جو. بارنت بازی خواهد کرد اریک Payne یکی از جو نزدیک ترین دوستان است. نقش دوباره جفت به عنوان هر دو مارتینز و بارنت ستاره دار در ABC سریال “اسرار و دروغ است.”

بارنت به تازگی ستاره دار در امی نامزد دریافت جایزه Netflix سریال “عروسک روسی” با او دیگر اخیر حضور در تلویزیون از جمله “قصه شهر” “پیکان” و “تو”. او همچنین شناخته شده برای نقش خود را در نشان می دهد مانند “Chicago Fire” “اسرار و دروغ ها” و “شجاعت.”

او repped توسط Gersh, سیمونز و اسکات سرگرمی و هرش Wallerstein.

مارتینز بود فقط دیده می شود در Netflix بکشد محدود سریال “I-زمین” و ABC “عبور می کند.” او همچنین ستاره دار در نشان می دهد مانند “پادشاهی” “APB” “زیر گنبد” و “CSI: NY.”

او repped توسط WME, Atlast هنرمندان و هانسن جاکوبسن.

راسل و Garrett Lerner در حال نوشتن و اجرایی تولید “عادی جو.” این جفت قبلا همکاری به عنوان تولید کننده اجرایی در فاکس درام “خانه” را به عنوان به خوبی به عنوان نشان می دهد مانند ان بی سی “ظهور” و روباه “کمدی Glee.” مت ریوز آدم Kassan و Rafi کرون از 6 & آیداهو نیز اجرایی تولید همراه با هوارد کلاین از 3 Arts Entertainment. Adam Davidson متصل است به هدایت خلبان. 20th Century Fox Television تولید خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>