Charlie Puth التماس BTS طرفداران به پایان ‘سمی اینترنت جیغ مطابقت’

Charlie Puth در زمان به توییتر در روز یکشنبه (5 ژوئیه) به درخواست مهیجی به BTS طرفداران به پشت کردن آنچه که او خواستار یک “خطرناک سمی اینترنت جیغ مسابقه بین ‘fandoms.'”

خواننده و ترانه سرا Puth شد در پاسخ به طرفداران BTS ارتش به عنوان K-pop گروه سپاه از پیروان شناخته شده است که به ظاهر هرزنامهای چند تا از Infinite پست با نظرات اذیت کردن خواننده. “به یاد داشته باشید زمانی که شما استفاده می شود Jungkook برای نفوذ?,” نوشت: یکی اشاره به 22 سال BTS عضو. پست های دیگر ادعا کرد Puth استفاده BTS برای “شهرت است.”

گوشت گاو اشتباه رامسون, NJ, مادری که تا به حال انجام یک دوئت “ما دیگر صحبت نمی کند” با فرهمند خواننده پاپ در MBC Plus X جن جوایز موسیقی در سال 2018 ستایش این گروه استعداد و شفاعت برای آتش بس.

نوشت Puth: “من معمولا نمی پرداخت هر ذهن به چیزهای شبیه به این, اما چیزی است که می توان گفت. … من 28 سال, پس از آن واقعا به معنی هر چیزی به من در زمانی که برخی از شخص من نمی دانم که می نویسد یک پیام به من گفتن چیزهایی مثل ” من استفاده می شود BTS برای نفوذ.’ من نمی دانم آنچه که به معنی — من عاشق آن بچه ها و آنها فوق العاده با استعداد است.” خود پیام را بازتوییت کرد 10,000 بار در عرض سه ساعت.

اشاره کرد که چگونه چنین نظرات می تواند بر کسانی که مبارزه با بهداشت روانی و قلدری Puth افزود: “آنچه من می دانم این است که از 10 سال پیش و زبان و مانند این کارگردان به سمت من می اید من تحت تاثیر عمیقا در یک راه بسیار منفی. و من فکر کردن در مورد تمام دیگر بچه های جوان تر در توییتر دیدن چیزهای شبیه به این در به صورت روزانه است.”

در نتیجه او نوشت: “این صدا ممکن است کلیشه اما لطفا می شود بهتر است برای هر یک از دیگر در اینجا. هیچ بیشتر در مورد فریاد ساخته شده بی معنی است. آن را نشانی از هیچ کس هر گونه خوب است. همه ما نیاز به عشق یکدیگر بیش از هر زمان در حال حاضر.”

BTS’ توییتر هواداران واکنش نشان داد و با برخی از سردرگمی با استناد به تفاوت بین گروه توییتر و Infinite طرفداران.

“سلام چارلی” نوشت فن Melodymostly2. “من عذرخواهی کرد از طرف مادر ، این بسیار شرم آور و تشکر از شما برای بودن مادر در مورد این موضوع در مقابل شما. امیدوارم که شما هنوز هم باید خوب چشم به سمت BTS. فن منعکس نمی کند که خود را هنرمند 100% که من مطمئن شوید که شما را در درک. با تشکر از شما و خوشحال می شود.”

با BTS’ 2020 ورزشگاه تور به تعویق افتاد با توجه به coronavirus این گروه که متشکل از اعضای RM, جین Suga, J-Hope, Jimin V و Jungkook — زندگی جریان خود را “Bang Bang باهم: زنده” رویداد. صمیمی ارائه شامل 14 آهنگ ست لیست خود را که پرداخت ادای احترام به BTS’ هفت سال هم از اولین خود را ضبط (2014 رپ تصنیف “فقط یک روز”) به انتخاب فعلی خود را از ضربه آلبوم “نقشه از روح: 7.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *