ارزان ترفند ریک نیلسن فروش نیمی از انتشار کاتالوگ در سرمایه گذاری مشترک با موجو موسیقی و رسانه

موجو موسیقی و رسانه ها اعلام کرد که برداشت تا 50 درصد بهره در انتشار کاتالوگ از ریک نیلسن, شرکت موسس و گیتاریست اصلی ترانه سرا ارزان ترفند.

“من می خواهم تقریبا در شانس پیدا کردن یک ناشر که در واقع همه می دانستند آهنگ من و تا به حال یک چشم انداز برای چگونه برای زنده نگه داشتن آنها را برای یکی دیگر از 1000 سال یا بیشتر” نیلسن در بیانیه ای گفت. “تبدیل خوانده شده را علامت & The Mojos آن هستند!” وی افزود: با اشاره به موجو از بنیانگذاران و مدیر عامل سرخ شده را علامت. “من به دنبال به جلو به همه سر و صدا ما میخوایم با هم.”

نیلسن تا به حال دست به نوشتن تقریبا همه از 400 plus آهنگ ها ارزان ترفند تا به حال ثبت شده از زمان آغاز آن در اواسط دهه 1970 از جمله “من می خواهم به شما می خواهید من” “رویای پلیس” و “تسلیم.” این گروه همچنان به ضبط و تور با سه چهارم از اصلی خود وارد زمین شد و القاء به Rock & Roll Hall of Fame در سال 2016.

“در چهار دهه گذشته-به علاوه گفت:” سرخ “ریک نیلسن شده است آموزش یک کلاس کارشناسی ارشد در نحوه نوشتن jangly, ملودیک, موسیقی پاپ-پانک سرود. او و ارزان ترفند bandmates طی 20 آلبوم و هزاران نشان می دهد شده اند رنگارنگ pipers به بسیاری از طرفداران اختصاص داده شده در تاریخ در حالی که در برخی از راه های مؤثر در تقریبا هر alt-راک عرصه پاپ و گروه فلزات سنگین است که به دنبال رد پای خود را. به عنوان طرفداران از یک روز ما نمی تواند بیشتر به لحاظ روانی امیدوار بشم به کار با ریک در ترویج موسیقی خود را و درخشان نور را در خود منحصر به فرد راک و رول ماجراجویی.”

موجو می گوید آن است که کار با نیلسن در یک برنامه بلند مدت برای قرار دادن آهنگ خود را در فروشگاه برای استفاده از طریق synchs را پوشش می دهد و نمونه همراه با نگاه نسبت به فیلم, تلویزیون, تئاتر و پروژه های خرده فروشی.

موجو مستقل چاپ و نشر و میراث بازاریابی شرکت است که نشان دهنده 20,000 آهنگ ها از جمله کاهش از گروههای موسیقی راک مانند بوسه REO Speedwagon جف بک و مرلین منسون, کشور, آهنگ ضبط شده توسط Luke Bryan, Blake Shelton and Kenny Chesney و ارجمند oldies مرتبط با فرانک سیناترا دین مارتین و پگی لی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>