چک کردن تب شنبه شب نمودار

“ظاهرا جان تراولتا تست شده برای کوروناویروس. اما آن را تنها یک شنبه شب تب و او را stayin’ alive” گزارش یک رها گراهام نیومن از Ashmore (Qld). ما می شنویم که آنها نیز آزمایش سم گل رز.

ریچارد استوارت مروارید ساحل می گوید: “یکی از بستگان از معدن برگزار ایمان بزرگ در جنگل بزرگ نعناع برای درمان تمام بیماری ها (C8). در یک مناسبت من در زمان آزادی به تعداد سهام خود را پیدا 47 بطری [این نبود در ممنوعیت آن بود? – پیرزن]. ارزش یک فکر در آب و هوای فعلی اگر هنوز هم در دسترس است.”

آلن Finlay از کمپردون توضیح می دهد که الان Garrick را (C8) رمز و راز سفید خلیج نشانه: “قبل از ساخت و ساز از Anzac پل وجود دارد یک سطح شیب دار سیستم های اندازه گیری کنترل این شهر محدود جریان از سوراخ موش’ تونل از هلال احمر تحت ویکتوریا جاده. سیستم اجازه دو دستگاه خودرو (یکی در هر خط) به ادامه هر بار که چراغ سبز روشن. زمان بین سبز چراغ تنظیم شد به طوری که ورود ترافیک نیست بی جهت اخلال در شهرستان محدود جریان از ویکتوریا جاده بر روی Glebe جزیره پل.”

هنوز هم در جاده ها, گراهام راسل از Clovelly یادداشت: “برخی از اتومبیل های مدرن به طور خودکار خاموش کردن موتور خود را هنگامی که متوقف در ترافیک و سپس راه اندازی مجدد هنگامی که زمان به حرکت می کند. چرا ؟ آیا صرفه جویی در سوخت بیشتر از ساییدگی و پارگی از ماشین توقف-شروع مکانیسم ؟ گوگل نمی تواند جواب کنجکاوی من پس می C8-ers به من کمک کند؟”

“هنگامی که من تو را دیدم کمدی مکاتبات از وارن میچل (C8), فوری من فکر کردم” من فکر کردم او سال پیش!'” می نویسد تونی نورمن از گل رز سرخ مایل به قرمز. “بررسی سریع در گوگل نشان داد که “‘ وارن میچل در گذشت در سال 2015. من خوشحال هستم برای وارن Mitchell Mosman البته که او هنوز هم در اطراف. من حدس می زنم گیج کننده وارن Mitchells باعث می شود من یک احمق git’. خونین آفرین innit?” ما در حال حاضر در انتظار مسامان وارن میچل پاسخ از “من هستم ‘به’ وارن Mitchell!”

تبلیغات

بانکی سلطنتی کمیسیون توضیح داد: “وام و امور مالی انجمن از, استرالیا, است که مخفف MFAA. تصحيح خودکار (C8) تغییرات آن را به مافیا” گزارش پیتر هاینریش ومبلی فراز (WA). به همین ترتیب پیتر رایلی از پنریته می گوید: “ما تا به حال یک روزنامه محلی که ویرایشگر خود را در نظر گرفته بسیار دقیق سیاسی دانشمند. او همچنین معتقد بود که پل کیتینگ می تواند انجام دهد بدون اشتباه است. تصور کنید که خود را ریاضت زمانی که او کشف کرد که او روزنامه را رقم تغییر کرده بود هر ذکر است نخست وزیر کیتینگ در یکی از غرش سرمقاله به نخست وزیر،”

[email protected]

هیچ فایل پیوست کنید.

شامل نام و حومه و در طول روز تلفن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>