چلسی دست سرمربی اورتون را یک 4-0 لیگ برتر فاتح


دو گل در هر نیمه از شایع چلسی به دست آورده و آنها را یک پیروزی 4-0 بیش از مدیر سابق بارسلونا به اورتون در روز یکشنبه حفاری جایگاه خود در لیگ برتر چهار.

Olivier Giroud scores for Chelsea against Everton at Stamford Bridge on Sunday.

آرسنال نمرات برای چلسی برابر اورتون در استمفورد بریج در روز یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

ماسون کوه به ثمر رساند برای اولین بار در تاریخ 14 دقیقه سرشار از هافبک و بازی یک-دو با پدرو قبل از کنترل توپ تبدیل و تیراندازی پایین به گوشه ای.

هفت دقیقه بعد اسپانیا پدرو reveling در فضای ضامندار را بر روی جریمه از طریق توپ از سابق اورتون هافبک Ross Barkley و برداشت خود را نقطه در سمت چپ پیشبرد اردن Pickford.

سمت خانه را دو برابر سرب در سه نیمه دوم دقیقه است. در 51 به خستگی ناپذیر Barkley راه اندازی Willian به ساقه در سراسر هدف و به گوشه ای دور از 20 متر با Pickford رشته. سپس فرانسه, مهاجم آرسنال, missionary, توپ خانه از یک Willian عبور پس از یک گوشه.

تبلیغات

آنچلوتی که صرف دو سال در چلسی رهبری تیم را – از جمله زمان تیم فرانک لمپارد به لیگ و جام حذفی در سال 2010. او لذت می برد یک گرم پستال از Stamford Bridge جمعیت در روز یکشنبه.

در عین حال او قطع forlorn شکل در اطراف زمین فوتبال, تیم خود را مدیریت فقط یک شات در هدف. آنها در محل 12th, 11 امتیاز چهارم-چلسی قرار می گیرد.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>