چلسی بازیکن مخالف خود انزوا پروتکل به بازی در پارک عمومی


چلسی هافبک ماسون کوه کشف شد بازی در یک فوتبال پارک همراه با وست هام Declan برنج در جمعه هجوم به باشگاه خود انزوا پروتکل که به جای هفته گذشته است.

Mason Mount of Chelsea.

ماسون کوه چلسی.اعتبار:گتی ایماژ

چلسی اولین-بازیکنان تیم و کادر مربیگری را در خود به انزوا پس از وینگر کلوم Hudson-Odoi آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است.

این آینه گزارش شده است که کوه و برنج هر دو در انگلستان عرضه شد بازی five-a-side بازی در ترنت پارک فوتبال مرکز در نزدیکی بارنت.

این قابل درک است که بازیکنان چلسی بوده است خاطر نشان کرد در مورد خود انزوا پروتکل و آنها در حال انتظار برای از سرگیری آموزش تنها زمانی که آنها را از انزوا در مارس 22-23.

تبلیغات

West Ham گفت: هفته گذشته که برخی از باشگاه پرسنل خود-جدا پس از تماس مستقیم با آرسنال رئیس Mikel Arteta – که او نیز آزمایش مثبت برای ویروس – اما این بازیکنان بودند نه خود جدا.

لیگ برتر شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 4 با توجه به کروناویروس همه گیر است که مسئول بی سابقه shutdown از جهان ورزش.

در سطح جهانی coronavirus آلوده 180,000 مردم و 7000 فوت کرده اند. بریتانیا نزدیک به 1400 موارد با 35 مرگ و میر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>