چتیسگر تحت prohibitory پوشش به عنوان دولت گزارش اولین Covid-19 مورد

لندن-مهاجرین بازگشته دختر شده است آزمایش مثبت برای coronavirus در چتیسگر در شهر و جلو راندن مقامات به شیرجه رفتن عمل و جایگاه دولت را در کل منطقه شهری تحت prohibitory را پوشش میدهد.

این زن 24 ساله به تازگی پس از بازگشت از لندن جایی که او مشغول به تحصیل شد. او به خانه بازگشت و از طریق فرودگاه بمبئی در 15 مارس. “پس از او گله و شکایت از سرماخوردگی و سرفه های نمونه جمع آوری شده برای تست در مارس 17 و آزمایش مثبت بود برای عفونت اواخر پنج شنبه شب, پزشکی, سرپرست AIIMS ریپور Dr Karan Peepre گفت.

پس از گزارش ما بود, او و پدر و مادر او بودند بلافاصله بستری AIIMS نگه داشته و تحت نظارت در انزوا ward, Peepre گفت که وضعیت با ثبات بود. نمونه ها از پدر و مادر او نیز فرستاده شده برای تست و گزارش های خود را در حال انتظار, او گفت:.

با کشف اولین coronavirus مورد در دولت و کل دولت در چرخش به عمل است. دولت تعطیل مغازه ها و دیگر استقرار در Samta کلنی که در آن تحت تاثیر خانواده اقامت داشت و مناطق مجاور در سه متر شعاع. گزارش ها گفت که تحت تاثیر قرار دختر آمده بود در تماس با 70 نفر پس از بازگشت او بود و بازدید از مرکز خرید, مراکز خرید.

وزیر Bhupesh Baghel ریاست یک نشست سطح بالا در بعد از ظهر به بررسی وضعیت. بعد دولت اعلام کرد برای تحمیل قسمت 144 از prohibitory نظم در دولت کل مناطق شهری است که محدود کردن جمع پنج یا بیشتر مردم است.

دولت گرفته شده بود کشت از اقدامات برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus. مرکز خرید, مراکز سمت جاده eateries و دیگر مراکز تعطیل شده اند تا نظم بیشتر در حالی که وزیر و کابینه اش همکاران تا به حال به تعویق افتاد جلسه مردم تا 31 مارس است.

به پیمودن بین دولت و اتوبوس متوقف شده بود. دولت قبلا گرفته شده تصمیم به بستن مدارس و کالج ها و استخرهای شنا و کتابخانه ها به عنوان اقدامات پیشگیرانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>