چیدمبرم تماس SBI طرح برای بله بانک عجیب و غریب, lambasts BJP دولت

راه اندازی یک حمله کوبنده در حکم بی جی پی به رهبری دولت سابق اتحادیه وزیر دارایی و عضو ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم در شنبه توصیف بانک دولتی هند طرح نجات برای بله بانک به عنوان “عجیب و غریب”. چیدمبرم بود به خصوص انتقاد از مودی-رهبری دولت مسبب آن برای اینکه بی اعتنا به 35 درصد سنبله در خصوصی وام دهنده وام کتاب پس از 2014.

“SBI طرح خرید بانک با صفر خالص ارزش در 10 تومان به ازای هر سهم عجیب و غریب است. من نمی توانید تصور کنید که SBI یک داوطلب در نجات عمل می کنند. فقط به عنوان LIC نبود برای IDBI. این فرمان اجرای” چیدمبرم تأکید کرد.

اعلام طرح تغییر ساختار برای بله بانک پس از اعمال محدودیت توسط رزرو بانک هند, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman دیروز panned مخالفان ادعا که بحران تا به حال کلکسیون قبل از سال 2014 زمانی که کنگره به رهبری دولت UPA در قدرت بود. Sitharaman همچنین در چیدمبرم در تماس تلفنی با “خود منصوب کرد دکتر صالح” در سخن گفتن که ظاهرا بازیگران داشتن در عملکرد خود به عنوان FM تحت UPA رژیم است.

چیدمبرم کردم پشت در گفت: “گاهی اوقات وقتی که من گوش دادن به وزیر دارایی من احساس UPA است که هنوز هم در قدرت من هنوز وزیر دارایی و او مخالف است.”

در نظر گرفتن یک potshot در BJP governemnt در مرکز او پکتیا میباشد “بدیهی است که اگر شما mismanage شما تلو تلو خوردن از یک بحران دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>