چیدمبرم موجب اقتدار RBI نقدینگی تسهیلات 50,000 تومان cr برای صندوق های متقابل

وزیر دارایی سابق P چیدمبرم روز دوشنبه تمجید RBI را به اقدام فوری در اعلام 50,000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی تسهیلات برای صندوق های متقابل است.

بانک مرکزی هند روز دوشنبه اعلام کرد یک 50,000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی تسهیلات برای صندوق های متقابل, روز پس از فرانکلین تمپلتون صندوق تصمیم به نزدیک شش بدهی طرح های.

همچنین بخوانید: وزارت Sebi سوال وجوه متقابل در فرانکلین تمپلتون شکست

“من خوش آمدید RBI را اعلام 50,000 تومان کرور روپیه ویژه نقدینگی تسهیلات برای صندوق های متقابل است. من خوشحالم که RBI گرفته شده توجه داشته باشید از نگرانی در بیان دو روز پیش و درخواست اقدام فوری” این کنگره گفت: رهبر در توییتر.

چیدمبرم بود روز شنبه با ابراز “نگرانی شدید” برای سرمایه گذاران بیش از فرانکلین تمپلتون صندوق تصمیم به باد بدهی شش طرح و از دولت خواست به عمل به سرعت به حل و فصل موضوع.

فرانکلین تمپلتون صندوق به طور داوطلبانه تصمیم گرفت به باد آن شش بدهی طرح با استناد به رستگاری فشار و کمبود نقدینگی در بازار اوراق قرضه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>