مهد کودک رانندگی به صورت فیلم و تلویزیون دستاوردهای کشش با اولین مهد کودک در استودیو برادران وارنر (منحصر به فرد)

جنبش موثر مهد کودک زیرساخت برای کارگران در انگلستان فیلم و تلویزیون صنعت است که مصرف یک جهش بزرگ رو به جلو با افتتاح اولین, اختصاصی, در سایت مرکز مهد کودک در انگلستان استودیو.

تنوع می تواند نشان دهد که برادران وارنر Studios, Leavesden, صفحه اصلی به آینده “Wonder Woman سال 1984” باز خواهد شد یک مهد کودک در تابستان امسال ارائه 40-50 مکان برای هر دو برادران وارنر کارکنان و تولیدات عکسبرداری در استودیو. مهمتر مهد کودک برگزار خواهد شد ساعت های انعطاف پذیر به منظور پاسخگویی به تقاضای افزایش یافته تولید برنامه.

پیام ساده است با توجه به بنیانگذاران و “Peaky Blinders” بازیگر شارلوت رایلی: شما نمی توانید بحث در مورد تساوی بدون صحبت کردن در مورد مهد کودک.

ابتکار رانده است “مطبوعات” بازیگر و کسب و کار شریک علامت رادکلیف که راه اندازی خلاق بخش متمرکز مهد کودک شرکت WonderWorks در کنار امیلی Stillman, VP برادران وارنر Studios Leavesden.

رایلی ایجاد WonderWorks پس از بازگشت به کار پس از تولد اولین فرزند او و رعایت آن در حالی که او در مهد کودک نیاز خطاب شد به عنوان یک عضو بازیگران اکثریت قریب به اتفاق خدمه بودند نشده است.

“این blindingly آشکار است که مردم در تلاش بودند با این. وجود دارد بسیاری از مردم که فقط می خواهم به سمت چپ (صنعت) به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای ساخت زندگی خانوادگی و فیلم زندگی کار” رایلی می گوید انواع.

“اگر چه من از دیدن تنوع بیشتر زنان جوان (نیروی کار) چه اتفاق می افتد این است که مردم نیاز به فداکاری داشتن یک خانواده به منظور حفظ یک شغل آنها سخت کار کرده ام به یک مردسالار بخش است.”

تولیدات مجموعه به ساقه در استودیو برادران وارنر Leavesden در حال تشویق به ذخیره فضاهای در مهد کودک پیش از تیراندازی به اعضای خدمه که پس از آن می تواند یارانه. به طور کلی وجود دارد که دو لایه سیستم با پوشش استاندارد, مهد کودک, ساعت و در ساعت های طولانی برای تولید کارکنان. پرداخت بر اساس شرایط روز بازار و نرخ کشی به عنوان روز طولانی تر.

Stillman برجسته که چه تفاوت WonderWorks زمین است که هدف آن کمک به کارگران در تولید.

“هنگامی که شما در مورد فکر می کنم تلاش برای مدیریت یک خانواده چگونه می تواند به یک مرکز مهد کودک مقابله با تقسیم روز, شب, شاخه, برنامه تغییرات و یا در آخرین لحظه تغییر کرد ، این پروژه که (رایلی و رادکلیف) در کنار هم قرار…یک هدف ساخته شده تسهیلات برای صنعت فیلم. برای ما ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ می گوید:” Stillman.

مهد کودک واقع خواهد شد در برادران وارنر Leavesden پارک مجاور به هرتفوردشایر-مجموعه استودیو در جنوب شرقی انگلستان و تهیه خواهد شد برای نوزادان و کودکان تا سن پنج سالگی.

رایلی اشاره می کند که انگلستان صنعت شده است عاری از تخصصی خدمات مراقبت از کودکان برای خلاق بخش به دلیل کارگران به احساس شرمنده اگر آنها در حال “آماده به فداکاری.”

“اما انگلستان تولید پررونق است مانند قبل از هرگز” می گوید بازیگر. “و در عین حال ما در حال از دست دادن swathes از مردم به دلیل وجود دارد بسیار کمی از مردم که می تواند مدیریت والدین و فیلم است.”

در انگلستان که در آن فیلم و تلویزیون صنعت ساخته شده است بر گسترده ای مستقل نیروی کار دسترسی و هزینه مهد کودک ارائه موانع قابل لمس است که به طور نامتناسبی بر زنان است.

با توجه به یک سال 2018 مطالعه توسط انگلستان سینما و تلویزیون, مراقبت از کودکان, گروه حمایت از افزایش فیلم های که مورد بررسی 640 کارگران در سراسر صنعت 79 درصد از پاسخ دهندگان گفته های حرفه ای خود را احساس کرده بود تاثیر منفی به دلیل پدر و مادر و مراقبت از وظایف.

در استودیو برادران وارنر Leavesden وجود دارد اعتقاد راسخ دارد که در هنگام خرید محصولات تا فضاهای پیش از شلیک آنها خواهد بود “به طور فعال کمک به مردم بازگشت به صنعت می گوید:” رایلی که در نظر دارد به رول WonderWorks به عنوان یک تلفن همراه مهد کودک در تابستان امسال پذیرایی به فیلم و تلویزیون در سراسر کشور از طریق یک decked کردن اتوبوس دو طبقه.

“شما می توانید از تمام فرصت ها برای زنان شما می خواهید, اما اگر شما نمی حمایت از زنان هنگامی که آنها تحمل میوه خلاقانه و شخصا هیچ نقطه وجود دارد و آنها را با ارائه فرصت های از آنجا که شما در حال حمایت از آنها از طریق فرزند خود را پرورش سال به عنوان به خوبی.”

ابتکار عمل می آید تنها چند هفته پس از جشنواره فیلم برلین میزبان آن creche برای فیلمسازان و نمایندگان — یک ابتکار بود که گرفته شده توسط متحرک جدید, مدیر اجرایی, Mariette Rissenbeek.

توسط گروه داوطلب پدر و مادر در جشنواره فیلم — گروه تاسیس چهار فیلم حرفه ای بر اساس فرانسه اسپانیا و آلمان — creche هزینه €50 (56 دلار) به مدت 10 روز در حال اجرا از 10-8ساعت. این گروه که با راه اندازی این طرح در سال گذشته در جشنواره فیلم کن, بودجه مهد کودک در حالی که این جشنواره ارائه زیرساخت ها و محل.

از بنیانگذاران و سابق ملبورن جشنواره برنامه نویس میشل کری می گوید انواع “این است و نه فقط برای حرفه ای ها — آن را برای فیلمسازان که سفر. من مشغول به کار در ملبورن جشنواره فیلم 10 سال و (هنگامی که ما دعوت) زن فیلمسازان بسیاری از آنها را که می خواهم فقط به حال یک کودک نیست قادر به سفر در حالی که زمانی که ما دعوت مردان است که تا به حال نوزادان آنها همیشه قادر به آمده است.”

این گروه به تازگی گسترش خدمات به اسپانیا سن سباستین جشنواره فیلم و برنامه ها در محل برای بازگرداندن کن creche است.

“این واقعا دلگرم کننده برای دیدن این تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده و صحبت در مورد می گوید:” کری. “ما صحبت کردیم به صنعت جانبازان که به ما بگویید که چه چیزی آنها را مجبور به رفتن را از طریق زمانی که آنها جوان بودند و چگونه آنها می خواهم که عاشق چیزی شبیه به این. برای ما آن را در مورد نگه داشتن مردم در صنعت بنابراین ما آنها را از دست ندهید — به خصوص زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>