‘بازی کودک’ همکاری فیلمنامهنویس جان لفیا می میرد در 63

جان لفیا که همکاری و نوشت: 1988 فیلم ترسناک “بازی کودکان” و همچنین co-نوشته و کارگردانی “بازی کودک 2” درگذشت خودکشی در 29 آوریل در لوس آنجلس. او 63.

لفیا همکاری با تام هلند و همین مانچینی در فیلم ترسناک فیلمنامه و اعتبار بود با ضرب نام “Chucky” و کمک خط معروف “سلام من Chucky می خوام بازی؟” در سال 1988 اصلی “بازی کودکان” رفت و در دفتر جعبه و دریافت یک جایزه زحل برای بهترین فیلم ترسناک و همچنین به عنوان یک نامزدی برای بهترین نوشتن. او همچنین دریافت نوشتن اعتباری در سال 2019 بازسازی.

“بازی کودکان” خالق و فیلمنامه همین مانچینی گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط لفیا خانواده “ما در حال ویران به شنیدن از عبور از دوستان ما جان لفیا. او بخش مهمی از ‘Chucky’ خانواده از همان ابتدا. او co-نوشته اصلی ‘بازی کودک’ اسکریپت همراه با مدیر تام هلند و خودم و جان کارگردانی ‘child’s Play 2,’ — اجماع فیلم مورد علاقه در میان ‘Chucky’ طرفداران. جان فوق العاده سخاوتمندانه هنرمند. او به من اجازه برچسب همراه با او به هر جلسه و سایه او را در مجموعه ای; او به من آموخت بیشتر در مورد فیلمسازی در طول تولید این فیلم از چند ترم در مدرسه فیلم. جان نیز یکی از مهمترین و به طور طبیعی کنجکاو و به طور مداوم افراد خلاق من تا کنون ملاقات کرد کسی که همیشه تصاویر و jotting کردن ایده ها.”

لفیا متولد شد و در سال 1957 و دریافت آبفا در حرکت تصویر و تلویزیون از دانشگاه UCLA. او در بخش هنر در الکس کاکس “مخزن” و در “فضای اظهارات” قبل از حرکت به فیلمنامه.

اول اعتباری عمده بود در سال 1988 “The Blue Iguana” یک فیلم اکشن با بازی Dylan McDermott که او نوشت و کارگردانی در علاوه بر این به تولید موسیقی متن آن را. “The Blue Iguana” انتخاب شد برای یک نیمه شب به نمایش در انتخاب رسمی در سال 1988 جشنواره فیلم کن. در سال 1993 او نوشت و کارگردانی فیلم علمی تخیلی “بهترین دوست انسان” که عرضه در شماره 2 در دفتر جعبه را. لفیا همچنین نوشت: کارگردانی و تولید TV mini-series “10.5” در سال 2004 و آن spinoff “10.5: آخرالزمان” در سال 2006.

دیگر او را هدایت اعتبارات شامل مجموعه تلویزیونی “freddy’s کابوس” فیلم تلویزیونی “موش” و لایو اکشن بازی “جسد قاتل.” لفیا آخرین پروژه های فیلم تلویزیونی “طوفان: آخرین ایستادگی در یلوستون” در سال 2006 بازیگران Scott Foley و Richard Burgi.

در سال 2012 لفیا منتشر شد شور و شوق خود را, پروژه, موسیقی, درام نوشت, کارگردانی, شات و ویرایش “تصنیف از فرانک و کورا.” او همچنین شرکت تولید موسیقی متن فیلم با نوازنده بیل جونز.

پس از شروع در L. A. زیرزمینی صحنه موسیقی در سال 1980 او به آهنگسازی و ضبط و منتشر شد دو آلبوم “جان لفیا 1980-1985” در سال 2019.

او جان سالم به در برد توسط کودکان تس و کین و همسر سابق بورلی.

اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است در معرض خطر خودکشی لطفا تماس 1-800-273-8255 برای رسیدن به ملی پیشگیری از خودکشی نجات. آن را فراهم می کند رایگان و محرمانه پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز و هفت روز در هفته به مردم در بحران خودکشی و یا پریشانی.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>