صادر شده در:

چین را تایید کرده است در مراحل اولیه بشر آزمون در دو گروه آزمايش واکسن برای مبارزه با کروناویروس جدید که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان دولت رسانه ایسنا گزارش روز سه شنبه.

تبلیغات

این واکسن در حال طراحی و توسعه توسط پکن-بر اساس واحد و شاخص Nasdaq ذکر شده Sinovac تراریخته و ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات وابسته دولتی ملی چین در گروه دارویی.

در ماه مارس چین چراغ سبز به صورت یک کارآزمایی بالینی برای coronavirus کانديد واکسن طراحی و توسعه توسط نظامی-حمایت چین آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی و هنگ کنگ-ذکر شده بیوتکنولوژی شرکت CanSino زیستی در مدت کوتاهی پس از مواد مخدر ایالات متحده توسعه دهنده مدرن گفت: از آن آغاز شده بود انسان آزمایش واکسن خود را با ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ،

واکسن مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت که امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل توقف گسترش COVID-19 که به کشته شدن بیش از 114,000 مردم در سراسر جهان است.

“ما در جهانی ارتباط معنی خطر re-مقدمه و تجدید حیات COVID19 ادامه خواهد داد” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی جلسه از ژنو تاکید بر این که “در نهایت توسعه و تحویل امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل قطع انتقال است.”

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de