بانک های چین در صد ساله طب سنتی برای مبارزه با کروناویروس

چین است که اداره آن صد ساله طب سنتی در بیماران مبتلا به کوروناویروس (nCoV19) بیماری بالا سلامت رسمی گفت.

درمان در ووهان بيمارستان ترکیب طب سنتی چینی به عنوان محبوب شناخته شده TCM غربی و دارو گفت: وانگ Hesheng جدید کمیسیون بهداشت سر در هوبئی استان در مرکز شیوع ویروس. او گفت: TCM اعمال شد بیش از نیمی از موارد تایید شده در هوبئی.

“تلاش های ما نشان داده اند برخی از نتیجه خوب” وانگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه بدون توضیح. بالا TCM کارشناسان فرستاده شده اند به هوبئی برای “پژوهش و درمان,” او گفت:.

بدون مواد مخدر یا preventives هنوز تایید شده در برابر ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد زندگی 1,523 نفر در چین و تحت تاثیر قرار در مورد 66,500 مردم است.

تنها چند هفته به این بیماری همه گیر از رمان coronavirus گزارش از درمان و واکسن در برابر کسانی که آلوده باعث جیب از هیجان است. اولین گزارش استفاده از تجربی و علوم جلعاد مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس است تشویق پزشکان برای حمایت از آزمایش های بیشتر از دارو است. برخی از 2,200 TCM کارگران فرستاده شده اند به هوبئی وانگ گفت.

وانگ یکی از مقامات در خط مقدم تلاش های پکن برای تنظیم مجدد آن رویکرد به بیماری پس از خشم رشد در سراسر چین در عدم شفافیت در طول بحران است که تعطیل swathes بزرگی از اقتصاد است. در اوایل این هفته چین اخراج رهبری در بحرانزده استان از جمله وانگ سلف.

وانگ که همچنین معاون ملی کمیسیون بهداشت منصوب شد عضو هوبئی ایستاده کمیته استان های برتر تصمیم گیری بدن. روز پس از انتصاب به هوبئی اعلام کرد یک شوک سازگاری آن با روش شمارش عفونت شامل کسانی که مبتلا به سی تی اسکن یک حرکت که اضافه شده نزدیک به 15,000 موارد به هوبئی کل تعداد و نقش برآب امیدوار است این بیماری همه گیر بود در آینده تحت کنترل است.

هوبئی شده است نابود بحران و تجهیزات پزشکی خود را در نقطه شکستن. در حالی که هزاران نفر از پزشکان فرستاده شده از سراسر چین به این استان برای کمک و جدید بیمارستان ساخته شد در یک ماده از روز آن است که هنوز هم با کمبود تجهیزات و کادر پزشکی. وجود گسترده گزارش از مرگ و میر در هوبئی که مانع شده اند می تواند اما نمی شد با توجه به کمبود مراقبت های پزشکی.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>