چین جعبه دفتر: محلی عناوین ضرب و شتم ‘سونیک خارپشت’ Debut به عنوان کسب و کار باقی می ماند تنبل

محتوای محلی است که اثبات بیشتر از یک قرعه کشی از فیلم های هالیوود به عنوان چین را از سینما عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. چینی, درام “انیگما از ورود” نقض “Dolittle” و “جوجو خرگوش” را به نقطه بالا در تئاتر ” آخر هفته دوم در کسب و کار در حالی که یک محلی انیمیشن جای کسی را گرفتن از گریه ی این دختربچه چین اولین پارامونت “سونیک خارپشت.”

این $87 میلیون-بودجه “صوتی” شکست رکورد در ماه فوریه آن برتر stateside رسیدن به بالاترین باز کردن اعداد و ارقام برای یک بازی ویدئویی فیلم اقتباسی به تاریخ با حدود 57 میلیون سه-اولین روز. در چین آن را باز کرد فقط با $1.27 میلیون, با توجه به چینی پیشرو داده های ردیاب Ent ،

در اطراف 7,099 سینما — حدود 65 درصد از ملی چین کل — که در عمل در سراسر کشور از روز شنبه افزایش 379 از روز قبل با توجه به گزارش. از اوت 1, سینما در 329 شهرستانها چینی را از سر گرفته و عملیات با 93 درصد از سالن در هر شهرستان را به بالا و در حال اجرا در این گزارش گفت:.

اما multiplexes انجام نمی بسیار بهتر در این آخر هفته دوم از خود ولرم اول پرفروش فقط $17.6 میلیون نفر در سراسر کشور با توجه به داده های صنعت ردیاب Maoyan — صرف 5 میلیون دلار بیشتر از هفته گذشته با وجود شمارش علاوه بر این بیش از 2000 دوباره باز تئاتر. با مقایسه این جعبه برای اولین تعطیلات آخر هفته در ماه اوت سال 2019 شد $204 میلیون دلار در امروز, نرخ ارز.

افسرده عملکرد است که با توجه به محدودیت در انجام عملیات در حال حاضر در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حال حاضر سالن تنها می تواند فروش 30 درصد از حداکثر ظرفیت خود را از صندلی برای هر نشان می دهد اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و آنها باید برنامه نصف تعداد نمایش آنها به طور معمول در بازی به جای جدید ضد عفونی اقدامات است.

در برخی از مناطق, برخی دستور داده شده است به برنامه یک وقفه برای عنوان که بیش از دو ساعت در طول.

نگاهی نزدیک تر به عملکرد فردی سینما برجسته نیاز برای ادامه box office رشد به نگه داشتن در حال حاضر تلاش سالن از قرمز به خصوص پس از فروش امتیازات اصلی درآمد راننده در حال حاضر ممنوع برای آینده قابل پیش بینی.

هفت تئاتر 1401-صندلی UME بین المللی Cineplex در پکن موفق ترین سینما در کشور در یکشنبه, Maoyan داده ها را نشان می دهد. بیش از سه روز آخر هفته دوره آن را به فروش به طور متوسط از 1,121 بلیط یک روز و روزانه به طور متوسط از $8,600. این ارقام شد تا از آن روز پشت در کسب و کار آخر هفته گذشته هنگامی که آن را به فروش به طور متوسط فقط 561 بلیط یک روز برای $3,775 اما فوق العاده از عملکرد آن در اول مرداد ماه آخر سال گذشته زمانی که از آن ساخته شده به طور متوسط $30,800 یک روز از سراسر 2,570 بلیط.

در ضمن تصویر است و حتی bleaker کمتر انجام سینما مانند یک تئاتر 1309-صندلی واندا cineplex در شهر ساحلی چینگدائو که رتبه نزدیک به 700th در روز یکشنبه — هنوز هم به دور از بدترین عملکرد در میان بیش از 7000 که از سر عملیات.

این آخر هفته آن را به دست آورده به طور متوسط از $1,600 یک روز از فروش به طور متوسط از 457 بلیط تا همیشه تا کمی از متوسط $1,280 یک روز از 362 بلیط در هفته گذشته اما گریه به دور از عملکرد خود در سال گذشته هنگامی که آن را در فروش به طور متوسط $19,700 یک روز از 3,670 بلیط بیش از آخر هفته برای اولین بار در ماه اوت است.

تحلیلگران باید با اینحال به نام چین گیشه عملکرد به تاریخ “بهتر از پیش بینی است.”

“انیگما از ورود” فروش $3.34 میلیون دلار در این آخر هفته در اولین آن با توجه به Ent ، پس از اولین نمایش فیلم در بوسان در سال 2018 آن در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن در ماه فوریه بیش از روز ولنتاین بود اما انتشار آن به عقب رانده و با توجه به COVID-19. تیره و جرم و جنایت آغشته آمدن از سن عاشقانه, درام این فیلم ستاره لی شیان بهترین و شناخته شده برای نقش خود در سال گذشته esports با مضمون سریال “برو ماهی مرکب!” و Gu Xuan (“گل های جنگ”).

در آن دم که رابرت داونی جونیور-بازیگران “Dolittle” که گروه گوش و حلق و نشان داد فروش $3.06 میلیون دلار در آخر هفته دوم در تئاتر در اطراف $400,000 آمد که از 442 Imax صفحه نمایش.

در سوم شد و انتشار مجدد کریستوفر نولان در “میان ستاره ای.” آن فروش $2.84 میلیون با وجود تنها باز کردن در یکشنبه که $660,000 آمد از 461 Imax صفحه نمایش. Imax به فروش می رسد $130,000-ارزش از نیمه شب پیش نمایش بلیط در شنبه, حسابداری برای 72 درصد از کشور را به نمایش بگذارید. نولان در “شعار” تایید شده برای انتشار در چین و به احتمال زیاد آمار در پایان ماه اوت پیش از آن آمریکا اولین.

انتشار مجدد چینی, جرم, هیجان انگیز “چوپان بدون چوپان” آمد و در چهارم با $2.2 میلیون آخر هفته بار دیگر تقویت اعتبار آن به عنوان جای خواب آمار coronavirus عصر. آن را در حال حاضر فروش به مبلغ 181 میلیون در حال حاضر پس از آن برای اولین بار در اواخر ماه دسامبر و پس از بیش از 43 روز در سینماهای سراسر چندین ماه.

تیره محلی انیمیشن “آقای Miao” آمد و در پنجم با $1.42 میلیون اولین ضرب و شتم کوچک $1.27 میلیون “صوتی” بازکن. یک پیگیری به خشونت مبتکر 2017 انیمیشن “Dahufa” این فیلم در ابتدا مجموعه برای اولین بار در اواخر سال گذشته بود اما از آن تاریخ به عقب رانده و با توجه به آشکار سانسور مسائل. هر چند چین بدون امتیاز, سیستم, عنوان, مانند سلف خود, self-rated PG-13. آن است که تولید شده توسط Enlight رسانه های تابعه Coloroom تصاویر آن نیز در پشت “Ne ژا” چین بالا-درآمد انیمیشن از همه زمان.

“خون” آمد و در هفتم با $900,000 در فروش بلیط در آن آخر هفته دوم در حالی که بهترین فیلمنامه اقتباسی برنده اسکار “جوجو خرگوش” به دست آورده $790,000 در آن محدود انتشار اولین طریق ملی این کشور Arthouse داد از سینما. “کوکو” به دنبال داشتن فروش $270,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>