چین coronavirus کانون سوابق تک رقمی موارد به عنوان محدودیت کاسته

صادر شده در: بروز رسانی:

چین تا به حال هشت جدید کروناویروس عفونت در هوبئی استان اولین بار در کانون همه گیر ثبت روزانه یک چوب خط حساب کردن در تک رقمی به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی شد و با مقامات محلی با احتیاط کاهش سخت مهار اقدامات است.

تبلیغات

به عنوان گسترش این ویروس همچنان آهسته هوبئی استان روز پنجشنبه اعلام کرد یک شل شدن بیشتر از محدودیت های مسافرتی و همچنین اجازه خواهد داد که برخی از صنایع به از سرگیری تولید در دو تا از آن شهر و دو شهرستان.

هوبئی اقتصاد محور تولید و تجارت از جمله قابل ملاحظه بخش خودرو در استان ووهان شده بود عملا توقیف.

در حالی که این ویروس در حال گسترش است به سرعت در سطح جهانی پیشرفت آن در چین کند شده است به طور قابل توجهی در هفت روز گذشته یک نتیجه از هفته ها اقدامات سختگیرانه اعمال شده برای کنترل جنبش مردم و ترافیک از جمله مجازی مستند از ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر است.

ووهان گزارش تمام موارد جدید در ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز پنج شنبه. خارج از هوبئی چین تا به حال هفت نفر از جمله شش مورد وارد شده از خارج از کشور.

از شش وارداتی موارد گوانگدونگ استان اختصاص سه در حالی که گانسو استان و استان هنان شد مسئول دو و یک بود.

به طور کلی 15 جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در روز چهارشنبه شد یک قطره از 24 نفر یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد تعداد کل تایید موارد ثبت شده در سرزمین اصلی چین به 80,793. از سه شنبه 62,793 مردم بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان و یا نزدیک به 80 درصد از کل عفونت.

تا پایان روز شنبه مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رسیده بود 3,169 تا 11 از روز قبل. هوبئی اختصاص 10 جدید مرگ و میر از جمله هفت در ووهان.

حزب حاکم کمونیست, روزنامه, روزانه مردم هشدار داد در سرمقاله خود نوشت که در حالی که تعدادی از ویروس جدید موارد در چین در حال کاهش است, شرایط هنوز مشکل وجود دارد و خطرات ناشی از شیوع بیشتر.

تمرکز بر تولید ری استارت

چین با تمرکز بر راه اندازی مجدد کارخانه ها و کسب و کار ضربه سخت مهار سیاست هایی که مانع از میلیون ها نفر از مردم از سفر و بازگشت به کار پس از تمدید چین قمری تعطیلات سال جدید.

کارخانه فعالیت های سقوط به بدترین سطح در رکورد در ماه فوریه و در حالی که بیشتر کسب و کار بازگشایی در هفته های اخیر به عنوان مهار اقدامات کاسته تحلیلگران انتظار ندارند فعالیت برای بازگشت به سطح نرمال تا آوریل است.

خطوط هوایی مورد اصابت قرار گرفتند به خصوص در طول چند هفته گذشته با چینی شرکت های هواپیمایی گزارش از دست دادن کل 20.96 میلیارد یوان در ماه فوریه است. تعداد کل مسافران خطوط هوایی در ماه گذشته کاهش یافت و 84.5% در سال در سال در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته چین حمل و نقل هوایی تنظیم کننده خبر داد.

دولت های محلی باید نهایت قدرت خود را به اطمینان حاصل شود مردم بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است رسمی چین گفت: روزانه در سرمقاله.

بسیاری از کسب و کار هنوز هم در مواجهه با کمبود نیروی کار و زنجیره عرضه اختلال در چین روزانه گفت.

“این بیماری همه گیر اقدامات کنترل قرار داده اند فشار زیادی بر چین شرکت به ویژه کوچک و متوسط آنهایی که در بخش خدمات ،

“هر گونه تاخیر بیشتر در بازگشت آنها به حالت عادی عملیات مستلزم گسترده ورشکستگی و ضرر و زیان خواهد شد که تهدیدی برای ثبات اجتماعی است.”

هوبئی دولت در روز چهارشنبه گفت: ووهان اجازه خواهد داد که برخی از صنایع کلیدی به سر کار.

روز پنجشنبه گفت: بیشتر easings مهار اقدامات اعمال خواهد شد به شهرهای Qianjian و Shishou شهرستان از Gongan و Zhuxi و متفاوت با توجه به شرایط محلی.

در Zhuxi شهرستان برخی از صنایع مجاز به بازگشت به کار, اما خدمات-صنایع مرتبط مانند سینما, کافه ها و رستوران ها باقی می ماند منع از سرگیری کار.

در فرودگاه کیانجیانگ شهرستان از 1 میلیون دلار به دولت گفت که آن را به ترتیب به صورت ویژه برای حمل و نقل مردم را به بازگشت به شغل خود را و یا اگر آنها از استان های دیگر و اجازه خواهد داشت به سفر در داخل استان است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>