صادر شده در: ویرایش:

چین روز سه شنبه را تکذیب کرد نخوری فرانسه در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفته شده است “سوء تفاهم” مقامات امنیتی فرانسه پس از احضار سفیر چین در پاریس.

تبلیغات

“چین هرگز صادر نظرات منفی در راه فرانسه به کار گرفته شده اپیدمی” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در یک به طور منظم نشست خبری.

“به خلاف ما به اشتراک گذاری این نگرانی فرانسه است که امروز چهره های جدی و چالش های مطرح شده توسط این بیماری همه گیر.”

چین سفارت فرانسه منجر شده است با مشخصات بالا کمپین روابط عمومی در هفته های اخیر به vaunt این کشور تا حد زیادی موفقیت در سرکوب coronavirus در حالی که نخوری و مدیریت بحران توسط کشورهای غربی است.

روز یکشنبه به سفارت چین منتشر شده در وب سایت خود یک متن طولانی با عنوان “بازگرداندن تحریف حقایق – مشاهدات یک دیپلمات چینی ارسال شده به پاریس”.

این دیپلمات که نام نه در متن به شدت مورد انتقاد غرب در واکنش به شیوع کروناویروس به عنوان laggardly.

اما اکثر تیز این دیپلمات متهم کارگران در خانه های پرستاری از “رها کردن پست های خود را یک شبه… و خروج ساکنان خود را به مرگ از گرسنگی و بیماری”است.

این اظهار نظر موجب خشم سراسر طیف سیاسی در فرانسه با مردم جهش به دفاع از خانه سالمندان کارگران است.

نسخه فرانسوی از متن استفاده می شود مخفف فرانسوی, خانه های سالمندان, اما نسخه چینی با استفاده از یک اصطلاح کلی برای امکانات و سفارت بعد از آن گفت: در آن با اشاره به مرگ و میر در کشور اسپانیا است.

ژائو گفت: سفارتخانه های چینی شده اند در پاسخ به “اطلاعات نادرست” و “بی اساس انتقاد” از چین و فرانسه همکاری های ساخته شده توسط برخی از رسانه ها و کارشناسان و سیاستمداران غربی.

“این است که به روشن شدن برخی حقایق برای توضیح موضع ما از اصل و برای حفظ فعلی همکاری های بین المللی در برابر این بیماری همه گیر” ژائو گفت.

“ما امیدواریم که طرف فرانسوی خواهد برطرف کردن این سوء تفاهم است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im