چین دارای افروزی به سوگواری هزاران نفر کشته coronavirus اپیدمی

صادر شده در: اصلاح:

چین در شنبه سوگواری هزاران نفر از “شهدا” کسانی که فوت کرده اند در جدید کروناویروس شیوع پرواز پرچم ملی در نیمه افراشته در سراسر کشور و تعلیق تمام اشکال سرگرمی.

تبلیغات

روز عزاداری همزمان با شروع از سالانه Qingming آرامگاه-جارو جشنواره که میلیون ها نفر از خانواده پرداخت و احترام به اجداد خود.

در ساعت 10 صبح (0200 GMT) پکن کشور مشاهده سه دقیقه سکوت برای کسانی که درگذشت از جمله خط مقدم پزشکی کارگران و پزشکان. اتومبیل و قطار و کشتی های صدا خود را شاخ و آژیر حمله هوایی wailed.

در Zhongnanhai صندلی قدرت سیاسی در پکن, جمهوری خلق چین و دیگر کشورهای عربی پرداخت و سکوت ادای احترام در مقابل پرچم ملی با گل های سفید دوخته به قفسه سینه خود را به عنوان یک علامت عزاداری رسانه های دولتی گزارش شده است.

بیش از 3300 نفر در چین کشته شده اند در این بیماری همه گیر است که برای اولین بار ظاهر در مرکز استان هوبئی در اواخر سال گذشته با توجه به آمار منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت.

در ووهان در استان هوبئی استان و کانون شیوع تمام چراغ های ترافیک در مناطق شهری تبدیل به رنگ قرمز در ساعت 10 صبح و تمام ترافیک جاده متوقف شد و به مدت سه دقیقه.

برخی از 2,567 های مردمی در این شهرستان از 11 میلیون نفر, حسابداری برای بیش از 75% از کشور coronavirus مرگ و میر.

در میان کسانی که نابود شد Li Wenliang یک دکتر جوان مواخذه توسط پلیس در ووهان برای “گسترش شایعات” هنگامی که او سعی کرد به منظور بالا بردن زنگ در مورد این بیماری است.

از آن پس این ویروس به تمام گوشه و کنار جهان مشمئز کننده بیش از یک میلیون کشته شدن بیش از 55000 مردم و فلج اقتصاد جهانی است.

تعداد کلی تایید موارد گزارش شده در ایالات متحده در حال حاضر بیش از چین رسمی شمارش توسط سه برابر.

“لی Wenliang یک قهرمان بود او در مورد آن اوایل…در حال حاضر آن را خیلی دیر شده اما در حال حاضر کشور ما این است که قوی تر از دیگران” گفت: گن Weineng, 78, یک ووهان ساکن ،

ووهان نیز ممنوع همه آرامگاه-جارو فعالیت در آن گورستان حداقل تا مارس 30 محدود کردن یکی از مهم ترین خرما در سنتی چینی, سال نو قمری تقویم که معمولا می بیند میلیون ها نفر از خانواده ها سفر به تمایل به آبا و اجدادی خود را گورهای ارائه گل و سوزاندن بخور دادن.

آنها همچنین گفته ساکنان بیشتر گیر در خانه با توجه به مستند محدودیت برای استفاده از سرویس های آنلاین جریان است که اجازه خواهد داد که آنها را به تماشای گورستان کارکنان در انجام وظایف زندگی می کنند.

برخی از ساکنان سوخته joss کاغذ یک سنت است که آنها باور دارند که می فرستد و پول و ثروت را به بستگان متوفی در پیاده رو و در محدوده خود سنگر مسکن ترکیبات.

موارد بدون علامت

آنلاین, مشاهیر از جمله “X-مردان: روز از آینده گذشته” star Fan Bingbing تعویض خود را پر زرق و برق رسانه های اجتماعی پروفایل عکس های غم انگیز عکس های خاکستری یا سیاه و سفید garnering میلیون “لایک” از طرفداران.

چینی بازی ها و رسانه های اجتماعی غول Tencent به حالت تعلیق در تمام بازی های آنلاین در روز شنبه.

از جمعه تعداد کل موارد تایید شده در سراسر کشور بود در 81,639 از جمله 19 عفونت های جدید ملی کمیسیون بهداشت گفت.

هجده از موارد جدید درگیر ورود مسافران از خارج از کشور. باقی مانده یک عفونت محلی بود مورد در ووهان یک بیمار که قبلا بدون علامت.

افراد بدون علامت نمایشگاه چند نشانه هایی از عفونت مانند تب یا سرفه و گنجانده شده در شمارش از موارد تایید شده توسط مقامات چینی تا زمانی که آنها انجام می دهند.

اما آنها هنوز هم عفونی و دولت هشدار داد که ممکن است محلی انتقال اگر چنین موارد بدون علامت هستند و نه به درستی بررسی شود.

چین گزارش 64 جدید بدون علامت موارد به عنوان جمعه از جمله 26 مسافران پس از رسیدن در این کشور از خارج از کشور. که طول می کشد تعداد کل افراد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,030 از جمله 729 در هوبئی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>