چین آسانسور 76-روز سفر بان کی مون در ووهان مرکز coronavirus همه گیر

صادر شده در: بروز رسانی:

این مستند که در خدمت به عنوان یک مدل برای کشورهای مبارزه با کروناویروس در سراسر جهان به پایان رسیده است و پس از 11 هفته: مقامات چینی اجازه می دهد ساکنان ووهان بار دیگر به سفر در داخل و خارج از شهرستان وسیع که در آن همه گیر آغاز شد.

تبلیغات

به عنوان تنها پس از نیمه شب یکشنبه این شهرستان را 11 میلیون نفر در حال حاضر مجاز به ترک بدون مجوز ویژه به عنوان طولانی به عنوان یک اجباری افزار گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با هر کسی تایید به ویروس.

به مناسبت مشخص شده بود با نور نشان می دهد در دو طرف گسترده رودخانه یانگ تسه با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویر متحرک سلامت و بهداشت کارگران کمک به بیماران همراه با یک نمایش کلمات “قهرمانانه شهر” عنوان عطا در ووهان توسط رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست چین. در طول گوره و پل شهروندان دست تکان دادند و پرچم شعار “ووهان برویم!” و خواند بزبان renditions چین سرود ملی.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun بود که تماشای صفحه نمایش از یک پل. ساکنان خود را در آپارتمان پیچیده بود قرارداد COVID-19 تا کل ساختمان بود و تعطیل. او نمی تواند حتی برای خرید مواد غذایی که در محله کارگر را به درب خود را.

“بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه,” او گفت:.

آن را نمیگیرد طولانی برای ترافیک شروع به حرکت به سرعت از طریق تازگی بازگشایی پل ها تونل ها و بزرگراه تلفات غرفه در حالی که صدها نفر منتظر اولین قطار و پرواز به خارج از شهر بسیاری از امید برای بازگشت به شغل دیگر.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده اند به تدریج آرام در هفته های اخیر به تعداد موارد جدید به طور پیوسته کاهش یافته است. آخرین آمار دولت گزارش روز شنبه ذکر شده هیچ مورد جدید.

در حالی که وجود دارد سوال در مورد صحت چین تعداد بی سابقه ای مستند از ووهان و اطراف آن در استان هوبئی موفق شده اند به اندازه کافی است که کشور در سراسر جهان اتخاذ اقدامات مشابه است.

“مردم در ووهان پرداخت مقدار زیادی و با مته سوراخ بسیاری ذهنی و روانی” ساکن شیانگ ژانگ گفت. “ووهان مردم در طول تاریخ معروف خود را قوی خواهد کرد.”

در طول 76-day مستند ووهان ساکنان شده بود و اجازه خروج از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا حضور در کارهای دیگر تلقی کاملا ضروری است. برخی از آنها مجاز به ترک شهر, اما تنها اگر آنها تا به حال مدارک نشان دادن آنها یک خطر برای سلامتی و یک نامه شهادت به جایی که آنها می رویم و به همین دلیل است. حتی پس از آن مقامات می تواند به نوبه خود آنها را بر روی یک فنی از قبیل از دست رفته یک تمبر جلوگیری از هزاران نفر از بازگشت به شغل خود را در خارج از شهر.

ساکنان دیگر نقاط هوبئی اجازه داده شد به ترک این استان شروع حدود سه هفته پیش به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند برسد.

اقدامات پیشگیری مانند پوشیدن ماسک دما کنترل و محدود کردن دسترسی به جوامع مسکونی در محل باقی می ماند در ووهان که پایتخت هوبئی.

در سرمقاله حاکم حزب کمونیست گل سرسبد روزانه مردم هشدار داد در برابر جشن بیش از حد به زودی.

“در این روز که مردم مدت طولانی است که به دنبال به جلو به آن است که حق را هیجان زده است. این روز نمی علامت پیروزی نهایی” مقاله گفت. “در این لحظه ما هنوز هم باید به خودمان یادآوری کنیم که به عنوان ووهان است باز ما می توانیم خوشحال می شود اما ما باید استراحت نیست.”

در پیش بینی از این مستند را بلند کردن اجسام با مگس کش زدن تیم و کارکنان در hazmat مناسب حال گشت خارج از شهر Hankou ایستگاه راه آهن در حالی که سپاه پاسداران با حضور در امنیت جلسه تحت سنگ مرمر و طاق ورودی آن.

بلیط قطار از ووهان به شهرستانها در سراسر چین در حال حاضر شد آگهی در تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی با اولین قطار از ترک پکن در 6:25 صبح یک خط تعیین شده برای مسافران عازم پایتخت شد طناب در حالی که بلندگو blared اطلاعیه در مورد همه گیر اقدامات کنترلی مانند نگه داشتن امن فاصله و با پوشیدن ماسک.

ووهان یک مرکز عمده برای صنایع سنگین به خصوص خودرو و در حالی که بسیاری از عمده گیاهان را دوباره تولید کوچک و متوسط کسب و کار است که ارائه بیشترین اشتغال هنوز صدمه زدن از هر دو عدم کارگران و تقاضا است. اقدامات در حال نهاد به آنها پشت روی پای خود از جمله 20 میلیارد یوان ($2.8 میلیارد دلار) در وام های ترجیحی به گفته دولت شهرستان.

چین مسدود افراد از خروج یا ورود ووهان شروع Jan. 23 در تعجب میانه-of-the-night اعلام و گسترش مستند به بسیاری از استان در موفقیت روز. آموزش سرویس و پروازها لغو شد و بازرسی راه اندازی شد در جاده ها به مرکز استان است.

در مراحل شدید آمد و به عنوان coronavirus شروع كردن به بقیه از چین و خارج از کشور در طول سال جدید قمری تعطیلات در اواخر ژانویه زمانی که بسیاری از چینی ها سفر می کند.

منبع دقیق این ویروس باقی می ماند در دست بررسی هر چند از آن است که تصور می شود مربوط به یک بازار مواد غذایی در این شهرستان است.

در آماده سازی برای پایان مستند, پارتی, منشی وانگ Zhonglin این شهر بالاترین رتبه, رسمی, بازرسی شهر فرودگاه و ایستگاه های قطار از روز دوشنبه تا اطمینان حاصل شود که آنها آماده بودند. شهر باید “اجرای پیشگیری در حالی که باز کردن حفظ ایمنی و نظم و ترتیب و اطمینان از ثبات و” وانگ گفت.

ماموریت اول: مطمئن شوید که این بیماری همه گیر نمی resurge, او گفت:.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>