چین صنعت گاز و سهام سقوط به عنوان سرزمین اصلی بازار سهام بازگشایی

سهام چین, سرگرمی, شرکت سقوط کرد و در عرض چند دقیقه از بازار سهام بازگشایی در صبح روز دوشنبه.

بسیاری از شرکت ها شاهد معاملات سهم به سرعت متوقف و پس از قیمت نقل مکان کرد و با 10% حداکثر روزانه حد مجاز در سرزمین اصلی چین به بازارهای سهام.

استودیو فیلم Huayi Brothers Media فرو 9.9 درصد به RMB 3.81 هر سهم. واندا فیلم پایین بود 10.01 درصد به RMB 15.56. Enlight رسانه های پایین بود 10.03% به RMB 9.51. تحت کنترل دولت کرگدن چین گروه فیلم پایین بود 9.99% به RMB 12.43 در حالی که سهام در یکی دیگر از شرکت های دولتی شانگهای فیلم گروه بود پایین مشابه 9.99% به RMB 12.17. ژجیانگ استعداد پایین بود 9.95% به RMB 4.98 هر سهم.

تیز حرکت هستند به تعویق افتاد واکنش به تیز تشدید شیوع کروناویروس که باعث لغو تمامی فیلم های منتشر شده بیش از این پر سود سال جدید چینی دوره و پس از آن بسته شدن ملت 70,000 سینما.

بازارهای سهام در سرزمین اصلی چین بسته شده اند و برای بیش از یک هفته با توجه به برنامه ریزی چهار روز استراحت از معاملاتی که مقامات پس از آن تمدید بیشتر از روز است. در آن زمان میزان شیوع ویروس تبدیل شده است به طور قابل توجهی روشن تر و آن اعلام شده است یک اورژانس جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت ،

در صبح روز دوشنبه مقامات چینی را تایید کرد 17,205 مورد از این بیماری و 361 مرگ و میر. که باعث می شود آن را مرگبارتر از سارس در سال 2003 شیوع. بروز این بیماری در حال حاضر کشف شده است در بیش از 20 کشور و در روز یکشنبه فیلیپین گزارش اول مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. قربانی یک ملی چین که در حال سفر از ووهان, چین, کانون شیوع.

چینی تنظیم کننده های مالی تلاش کرده اند به حد آشفته ترین واکنش ها در بازارهای سهام که توسط سرمایه گذاران خرده فروشی. فروش سهام متوقف شده است. و $174 میلیارد از نقدینگی اضافی وعده داده شده بود. اما در 11:15 صبح به صبح روز دوشنبه به وقت محلی SSE شانگهای شاخص مرکب بود از یک 8.2 درصد سقوط به 2731.12.

در حالی که شانگهای و شنژن بازارهای سهام در هفته گذشته کسانی که در جاهای دیگر در جهان شده اند باز بود و زودتر فرصتی برای جذب ویروس اخبار. نیویورک و نزدک مبادلات خانه را به چند چین اینترنت و فن آوری سهام از جمله Baidu iQIYI, Huya و NetEase. این بورس سهام هنگ کنگ که بازگشایی در روز چهارشنبه پس از دو روز استراحت است پلت فرم برای چند دیگر چینی سرگرمی و فن آوری سهام از جمله رسانه های اجتماعی و بازی های غول پیکر, Tencent, فروش بلیط شرکت Maoyan و Taiyuan رسانه استودیو فیلم.

بسته شدن سینما شدیدا مضر برای توزیع کنندگان فیلم و غرفه داران اما برخی از مصرف کننده, سرگرمی, فعالیت های در حال هدایت می شوید آنلاین. در اوایل تجارت در صبح روز دوشنبه Tencent سهام 0.8% به HK$376 هر کدام.

باکس آفیس بیش از سال نو چینی دوره انتظار می رود به بیش از $1 میلیارد. آن است که در حال حاضر مشخص نیست چه مقدار از آن از دست داده است ، “از دست رفته در روسیه” پیش بینی شده است یکی از بزرگترین تعطیلات, فیلم های پرفروش است به جای آن منتشر شده است آنلاین. کمدی بازسازی “را وارد کنید چربی اژدها” بود که به دلیل منتشر کرده اند بعد از آن نیز مستقیم رفته به آنلاین. اما در هر دو مورد حقوق صاحبان نگه دارید تا امکان اکران در تاریخ آینده است.

این هفته انتظار می رود نشان از به تعویق افتادن چندین فیلم دیگر منتشر — هر دو داخلی و خارجی عناوین – و عمده rejig از سه ماهه اول انتشار تقویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>