چین گزارش افت جدید کروناویروس موارد به مرگ و میر می گذرد 1,100

صادر شده در: ویرایش:

چین روز چهارشنبه گزارش دیگری در کاهش تعداد موارد جدید ابتلا به یک عفونت ویروسی و 97 مرگ و میر بیشتر هل دادن کل مرده گذشته 1,100 حتی به عنوان کشور باقی می ماند تا حد زیادی بسته به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

تبلیغات

ملی کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گفت: 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شده بود بیش از 24 ساعت گذشته, کاهش برای دومین روز. تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین است 44,653 اگر چه بسیاری از کارشناسان می گویند تعداد زیادی از دیگران آلوده رفته اند uncounted.

97 اضافی مرگ و میر ناشی از این ویروس مطرح سرزمین اصلی تلفات به 1,113.

با وجود رسمی پایان تمدید قمری تعطیلات سال نو چین باقی مانده عمدتا بسته برای کسب و کار به عنوان بسیاری از باقی مانده در صفحه اصلی با برخی از 60 میلیون نفر تحت مجازی شده است.

سازمان بهداشت جهانی به نام این بیماری ناشی از این ویروس به عنوان COVID-19 اجتناب از هر حیوان و یا جغرافیایی تعیین برای جلوگیری از انگ زدن و نشان می دهد این بیماری می آید از یک کروناویروس جدید کشف شده در سال 2019.

این بیماری برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر و متصل به یک بازار مواد غذایی در مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری تا حد زیادی متمرکز شده است.

چین رسمی رسانه ها گزارش دادند که این روز را بالای مقامات بهداشتی در استان هوبی که ووهان است پایتخت رها شده اند از وظایف خود را. هیچ دلیل داده شد اگر چه استان پاسخ اولیه تلقی می شد آهسته و بی اثر است. حدس و گمان است که در سطح بالاتر مقامات می تواند اخراج کرده است پختند اما انجام این کار می تواند جرقه اختلافات سیاسی و ضمنی پذیرش مسئولیت است.

داعش تلاش

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای این حزب و رهبر آن حادثهء که با وجود مستحق آن بیشتر قدرت سیاسی بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه. این شامل به شدت کاهش داخلی, اقتصاد, تجارت, جنگ با آمریکا و فشار به عقب در چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

زونگ اتباع پیشرو چینی, اپیدمیولوژی گفت که در حالی که شیوع ویروس در چین ممکن است اوج این ماه وضعیت در مرکز بحران باقی می ماند و بیشتر به چالش کشیدن.

“ما هنوز هم نیاز به زمان بیشتری کار سخت در ووهان” او گفت:, توصیف جداسازی بیماران آلوده وجود دارد priorityon.

“ما باید برای متوقف کردن بیشتر مردم از آلوده بودن” او گفت:. “مشکل در انتقال انسان به انسان هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل شده است.”

بدون به اندازه کافی امکانات برای رسیدگی به تعداد موارد ووهان شده است ساختمان پیش ساخته بیمارستان ها و تبدیل یک سالن ورزشی و سایر فضاهای بزرگ به خانه بیماران و تلاش برای منزوی کردن آنها از دیگران است.

راه اندازی مجدد کسب و کار به شمار خطر گسترش ویروس اما چین کمی رجوع گفت: Cong Liang دبیر توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون اصلی در این کشور برنامه ریزی اقتصادی بدن.

“بدون بازگشایی کسب و کار در کوتاه مدت آن را تحت تاثیر قرار تامین مواد پزشکی و … در دراز مدت تاثیر می گذارد عرضه انواع تولید و زندگی مواد را کنترل و پيشگيري در مقابل خط ناپایدار. هدف از شکست دادن این بیماری همه گیر نخواهد رسید” Cong گفت: در یک کنفرانس خبری.

در هنگ کنگ مقامات تخلیه بخشی از یک بلوک آپارتمان پس از موارد در میان ساکنان آن مطرح ظن virus ممکن است گسترش از طریق ساختمان لوله کشی. سه ساکنان یک آپارتمان تایید شد به این ویروس روز پس از اقامت زندگی می کند که 10 طبقه بالاتر از آنها است.

در طول 2002-03 شیوع سارس بیماری ناشی از یک مربوط به ویروس تعدادی از عفونت ها در هنگ کنگ در ارتباط بودند به یک ساختمان لوله های فاضلاب.

هنگ کنگ تایید کرده است 49 موارد در زمان وقوع.

پست الکترونیکی تاخیر

پستی اپراتورها در ایالات متحده و چین و سنگاپور و در جای دیگر گفت: تعلیق پروازها به سرعت گسترش ویروس بود که تأثیر عمده ای بر جهانی جریان نامه ها و بسته.

خدمات پستی ایالات متحده به اطلاع همتایان خود در سراسر جهان در روز سه شنبه بود که آن را “دچار مشکلات قابل توجهی” در اعزام بسته و اکسپرس ایمیل به چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو به دلیل خطوط هوایی را به حالت تعلیق پروازها به آن مقصد.

آن گفت: USPS گفت دیگر نمی تواند قبول موارد به مقصد چین “تا به اندازه کافی ظرفیت حمل و نقل در دسترس می شود.”

اتحادیه پستی جهانی یک U. N. آژانس پستی همکاری بین 192 کشور عضو گفت: پرواز تعلیق خواهد تاثیر پست تحویل “برای آینده قابل پیش بینی.”

چینی سرویس ایمیل پست چین گفت: آن را ضد عفونی پستی و دفاتر و مراکز پردازش و وسایل نقلیه برای اطمینان از ویروس نیست از طریق ایمیل و برای محافظت از پستی کارکنان.

این ویروس می کند “نه زنده ماندن برای مدت طولانی بر روی اشیاء. از این رو امن برای دریافت آیتم های پستی از چین” چین پست گفت.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر