چین گزارش جدید کروناویروس, مرگ و میر, کاهش وارداتی موارد

صادر شده در: ویرایش:

چین روز سه شنبه گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر برای اولین بار پس از آن شروع به انتشار آمار و ارقام در ماه ژانویه ملی کمیسیون بهداشت گفت.

تبلیغات

موارد در سرزمین اصلی چین شده اند رو به کاهش از مارس اما این کشور در برابر یک موج دوم از عفونت در آورده از خارج از کشور با مقامات بهداشتی گزارش نزدیک به 1000 وارداتی موارد در مجموع.

سرزمین اصلی چین تا به حال 32 جدید تایید موارد coronavirus روز دوشنبه از 39 نفر یک روز زودتر ملی کمیسیون بهداشت گفت.

همه از 32 مورد تأیید درگیر ورود مسافران از خارج از کشور در مقایسه با 38 وارداتی موارد یک روز پیش از آن. تعداد کلی وارداتی عفونت تا کنون می ایستد در 983 بهداشت اقتدار گفت.

وارداتی موارد و بدون علامت در بیماران تبدیل شده اند به چین ارشد نگرانی شدیدی پس از مهار اقدامات موفق در کاهش کلی عفونت رای دادن.

چین تعطیل مرزهای آن به خارجی ها به عنوان ویروس در سطح جهان گسترش هر چند اکثر وارداتی موارد را درگیر اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور. پروازهای بین المللی شده اند کاهش به حدود 3000 در روز در ماه آوریل از ده ها هزار نفر قبلا.

آن را نیز آغاز شده تست بین المللی برای ورود ویروس این ماه است.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود در 81,740 از شنبه, با توجه به قدرت.

چین گزارش 30 جدید بدون علامت موارد در دوشنبه نه که درگیر ورودی مسافران است. جدید بدون علامت موارد 18 شد در مرکز استان هوبی.

همانطور که از دوشنبه 1,033 بدون علامت در بيماران تحت آزمایشات پزشکی.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش جدید مرگ و میر در ووهان پایتخت هوبئی و کانون شیوع بیماری در چین برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شده است.

ووهان است که با توجه به مردم اجازه می دهد به ترک شهر در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از آن قفل شده در Jan. 23 برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

به تاریخ 81,740 مردم آلوده شده اند و 3,331 کشته شده اند توسط این ویروس مرگبار در چین با اکثریت قریب به اتفاق در ووهان و اطراف آن هوبئی استان است.

در ضمن جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر پیشی گرفته 70,000 به عنوان ویروس نابسامانی کشورهای متعدد در اروپا و آمریکا.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>