چین گزارش چشم انداز مثبت در کروناویروس جدید, موارد, کره جنوبی عفونت سنبله

یک فوران ویروس جدید, موارد, در, کره جنوبی, ایران و بیمارستان ها و زندانها شعلهور نگرانی جمعه در مورد گسترش یک بیماری کشنده است که از کشته شدن بیش از 2200 نفر است.

تبلیغات

سازمان بهداشت جهانی هشدار سازمان ملل آنها می تواند به صورت یک مشکل جدی در صورتی که موفق به “ضربه سخت در حال حاضر” در برابر جدید coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 75 ، 000 در چین و بیش از 1100 خارج از کشور.

چین با اشاره به آمار رسمی نشان از کاهش موارد جدید در این هفته به عنوان شواهدی وجود دارد که آن شدید مهار اقدامات در حال کار اما تازه موارد ظهور در دو پکن بیمارستان و بیش از 500 نفر دیگر گزارش شده در زندان های سراسر کشور است.

مقامات چینی قرار داده شده اند دهها میلیون نفر از مردم تحت قرنطینه در سخت ضربه مرکزی هوبئی استان و محدود جنبش در دیگر شهرهای دور از مرکز.

کشورها ممنوع مسافران از چین و شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از کشور است.

اما خوشه و شیوع ادامه به ظهور و 11 نفر در حال حاضر درگذشت خارج از سرزمین اصلی چین است.

مقامات چینی گفت: پتانسیل واکسن می تواند ارائه شده برای آزمایش های بالینی در اطراف اواخر ماه آوریل است.

کره جنوبی فرقه

کره جنوبی روز جمعه تایید 52 بیشتر موارد مصرف در این کشور شکل کلی به 156 به عنوان تعدادی از عفونت های مرتبط به یک فرقه مذهبی مشخصی آن را بدترین کشور آلوده به خارج از چین.

بیش از 80 نفر از اعضای Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شهر دائگو در حال حاضر آلوده شده است با شروع با یک زن 61 ساله ای که یک تب در 10 فوریه اما با حضور حداقل چهار کلیسا قبل از اینکه تشخیص داده شد.

شهردار Daegu — کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان با جمعیت بیش از 2.5 میلیون — توصیه کرده است ساکنان به ماندن در خانه در حالی که دسترسی به یک پایگاه نظامی آمریکا در منطقه شده است محدود شده است.

خیابان ها باقی مانده است باز جمعه با بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک, اما بسیاری از کسب و کار بسته شد با توجه به شیوع و کارگران در موتور سیکلت اسپری ضد عفونی کننده در خارج از کلیسا است.

در خارج از کلیسا Seo Dong-min 24 گفته: “با بسیاری از موارد تایید شده در اینجا من نگران هستم که Daegu را تبدیل به دومین ووهان” با اشاره به هوبئی پایتخت جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

ایران تایید موارد, ژاپن, کشتی آغاز می شود تخلیه

ایران تایید کرد سه مورد جدید پس از دو مردان سالمند از درگذشت این ویروس در شهر قم باعث شد عراق به ممنوعیت سفر به و از همسایه خود.

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpour گفت: دو تا از موارد جدید نیز در قم و دیگری در اراک در جنوب شهر مقدس.

در استرالیا دو نفر که شده بود تخلیه از یک ویروس معروف کروز کشتی ژاپن آزمایش مثبت برای موارد خفیف از COVID-19 بیماری است.

صدها نفر از مردم شده اند مجاز به ترک کشتی پس از آزمایش منفی برای این بیماری و بسیاری از بازگشت به کشورهای خود را به صورت بیشتر شده است.

دو مورد در استرالیا خواهد سوخت سوال در مورد توکیو از سیاست های سابق اجازه می دهد الماس شاهزاده مسافران برای بازگشت به خانه پس از تست منفی است.

دو نفر از مسافران هر دو ژاپنی و در 80s, درگذشت در ژاپن در روز پنج شنبه.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز پنجشنبه گفت که در حال حاضر “است که زمان برای حمله به ویروس” در حالی که تعدادی از موارد در خارج از کشور باقی می ماند.

“اگر ما نمی رسید سخت در حال حاضر با استفاده از پنجره فرصت ما ممکن است در مواجهه با یک مشکل جدی است,” او گفت:. “این ویروس بسیار خطرناک است و آن را دشمن عمومی شماره یک و آن را که چنین رفتار شود.”

زندان ها و بیمارستان ها

چین گزارش 118 مرگ و میر بیشتر در جمعه افزایش تلفات به 2,236 فتح کرد گرفته شد بسیاری از آنها در هوبئی.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گفت: در به روز رسانی روزانه است که چین شمارش 889 مورد جدید.

تعدادی است که تا قبل از آن روز که این گزارش کمترین تعداد از عفونت های جدید در حدود یک ماه دامن زدن امیدوار است که این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن به اوج خود.

در میان کسانی 258 خارج شد هوبئی پایان 16-بعد رگه هایی از عفونت های جدید در حال سقوط در بقیه کشور است.

نقاط جدید پیدا شد در زندان ها و بیمارستان ها.

هفت پاسداران و 200 زندانیان آزمایش مثبت برای این ویروس در Rencheng زندان در شرق استان شاندونگ. هشت مقامات از کار اخراج شدند بیش از موضوع است.

یک روزنامه رسمی در هوبئی گزارش 230 موارد در ووهان زندان زنان که سرپرست برکنار شد و 41 نفر دیگر در یکی دیگر از ندامتگاه در Shayang شهرستان است.

یکی دیگر از 34 موارد یافت شده در Shilifeng زندان در شرق استان ژجیانگ که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن آن مدیر و رسمی دیگر.

در پکن مقامات بهداشت گفت: 36 نفر از جمله کادر پزشکی و بیماران و خانواده های آنها باید در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس در Shuanghe بیمارستان منتشر شده که جزئی مستند پس از 31 ژانویه ،

در دانشگاه شهر پکن مردم در بیمارستان یک بیمار آلوده شد و پس از بازدید از بستگان که تست مثبت برای ویروس.

بسیاری از چین باقی می ماند فلج بیش از ترس از سرایت با مردم به آرامی به trickling بازگشت به کار مدارس باقی مانده بسته و پکن سفارش عودت به خود قرنطینه برای 14 روز.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>