چین اصلاح ووهان را Covid-19 تلفات با 50 درصد افزایش یابد اما انکار می کند پوشش

صادر شده در: اصلاح:

ووهان مرکزی شهرستان چینی در کانون جهانی همه گیر مطرح آن تعداد Covid-19 مرگ و میر توسط 1,290 به 3,869 مرگ و میر رسانه های دولتی روز جمعه گفت. تجدید نظر شد و با توجه به ناکافی پذیرش و درمان قابلیت در ویروس, اوج, به گفته مقامات.

تبلیغات

ووهان را تجدید نظر مرگ و میر 3,869 است که بالاترین در چین به نمایندگی از 50 درصد افزایش از قبلی خود را شمارش. تعداد کل موارد در این شهرستان از 11 میلیون نیز مطرح شده توسط 325 به 50,333 حسابداری برای حدود دو سوم از چین در مجموع 82,367 اعلام موارد است.

رسمی رادیو فردا به نقل از خبرگزاری ناشناس رسمی با ووهان را بیماری و پیشگیری و کنترل ستاد عنوان کرد و گفت که در طول مراحل اولیه شیوع “با توجه به بی کفایتی در پذیرش و درمان قابلیت چند موسسات پزشکی موفق به ارتباط با این بیماری پیشگیری و کنترل سیستم در زمان, در حالی که بیمارستان بودند غیرمنتظره و پزشکان غرق شد با بیماران.

“به عنوان یک نتیجه دیرتر از دست رفته و اشتباه گزارش رخ داده است” این مقام به نقل شد.

چین را انکار می کند پوشش

تجدید نظر در آمد یک روز پس از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ابراز شک و تردید بیش از دقت و چین گزارش از وقوع. “وجود دارد به وضوح چیزهایی که اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم” گفت: پاکسازی در مصاحبه با انگلیسی, روزانه, بار مالی.

آمریکا و انگلستان نیز مورد سوال دقت و چین را مورد آمار و ارقام در میان اتهامات که پکن به دنبال به حداقل رساندن تاثیر شیوع اولیه و تاخیر در پاسخ به این بیماری است.

چین این گزارش را رد کرده است که آن را نشان می دهد نه میزان واقعی coronavirus مرگ و میر. صحبت با خبرنگاران در یک جلسه توجیهی روزانه جمعه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفته شده است وجود دارد هرگز یک پوشش از شیوع کروناویروس در چین و دولت اجازه نمی دهد هر گونه پوشش یو پی اس.

“هرگز وجود دارد هر گونه پنهان کاری و ما هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری” او گفت:.

پر کردن در موارد از دست رفته’

این آمار و ارقام جدید نشان داد جمعه وارد شده بودند از طریق مقایسه اطلاعات از ووهان این بیماری پیشگیری و کنترل داده های بزرگ سیستم, شهرستان تشییع جنازه سیستم خدمات شهری بیمارستان اقتدار نظام اطلاعات و نوکلئیک اسید تست سیستم به “حذف دو شمارش موارد و پر از دست رفته در موارد” از ایسنا به نقل از خبرگزاری بینام رسمی عنوان کرد و گفت.

جدید مرگ موارد اضافه شد به دلیل عدم مرگ و میر در بیمارستان بستری شده بود ثبت نام در این بیماری کنترل اطلاعات سیستم و تایید برخی از موارد گزارش شده بود دیر یا گزارش نشده در تمام توسط برخی از موسسات پزشکی ،

سوالات به مدت طولانی در دقت و چین مورد گزارش با ووهان در خصوص رفتن چند روز در ماه ژانویه بدون گزارش موارد جدید و یا مرگ و میر.

چین گفته است که ویروس پدید آمده از یک ووهان بازار مواد غذایی که کالا بنا به گزارش ها شامل حیوانات وحشی عجیب و غریب به فروش می رسد برای مصرف انسان است.

(FRANCE 24 با AP و AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر