چین می بیند کاهش کروناویروس جدید, موارد, می گوید همه موارد جدید وارداتی

صادر شده در:

سرزمین اصلی چین را دیدم یک قطره در آن روزانه شمارش جدید کروناویروس معکوس چهار روز مستقیم از دستاوردهای به عنوان پایتخت پکن ramped تا اقدامات شامل تعدادی از عفونت ورود از خارج از کشور.

تبلیغات

چین تا به حال 39 موارد تایید شده در یکشنبه, ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 46 روز پیش از آن. همه آنها درگیر ورود مسافران از خارج از کشور بسیاری از آنها دانش آموزان چینی بازگشت به خانه.

شهر پکن گسترش اقدامات شامل وارد عفونت انحراف تمام پروازهای بین المللی ورود از دوشنبه به فرودگاه های دیگر در شهرهای دیگر از جمله شانگهای و به عنوان غرب تا شیان که در آن مسافران را تحت ویروس غربالگری.

پکن گزارش 10 جدید وارداتی موارد ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 13 روز زودتر. عفونت از خارج از کشور در شهرستان ضربه تمام زمان بالا از 21 مارس 18.

شانگهای و گوانگژو نیز گفت: ورود مسافران بین المللی را تحت آزمون به صفحه نمایش برای coronavirus گسترش یک برنامه که قبلا فقط اعمال می شود به کسانی که از آینده به شدت تحت تاثیر قرار کشور است.

شانگهای گزارش 10 مورد جدید در روز یکشنبه از یک رکورد 14 روز زودتر.

استان گوانگدونگ دیدم هفت جدید وارداتی عفونت فوجیان تا به حال چهار و جیانگ سو تا به حال دو. هبی ژجیانگ, Jiangxi, شاندونگ و سیچوان هر یک را دیدم فقط یک مورد آوردن مجموع وارداتی موارد در چین به 314 تا کنون.

سرزمین اصلی چین دیدم هیچ محلی مقاربتی.

در ووهان پایتخت مرکزی هوبئی مقامات کاسته دشوار مستند اقدامات به عنوان کانون شیوع بیماری در چین دیدم هیچ جدید عفونت برای پنجمین روز است.

مرکز شهر ووهان باقی می ماند تنها منطقه در معرض خطر بالا در استان با دیگر شهرها و استان ها در هوبئی در حال حاضر classifed به عنوان کم خطر است.

ووهان رفت مجازی مستند در Jan. 23 برای جلوگیری از گسترش ویروس به بقیه چین است.

به گفته مقامات روز یکشنبه مردم می توانند وارد شهر اگر آنها گواهی سالم و بدون تب است.

هوبئی از ساکنان که در ووهان اعمال می شود شهر را ترک کنند اما آنها باید برای رفتن از طریق یک آزمون برای ویروس و اگر گواهی شده و سالم.

هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای که ووهان ساکنان می توانید ترک این شهر به صورت غیر ضروری ،

یکشنبه, کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین بود در 81,093.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده 3,270 تا نه از روز قبل.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>