چین می بیند قطره در coronavirus موارد به عنوان پکن تلاش می کند تا برای متوقف کردن موج دوم از عفونت

صادر شده در:

سرزمین اصلی چین گزارش داد یک قطره در coronavirus موارد برای چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه به عنوان پکن به دنبال تمبر از خطر موج دوم از عفونت با بستن مرزهای خود به مسافران خارجی و برش پروازهای بین المللی.

تبلیغات

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه 31 جدید کروناویروس موارد ثبت شده در پنج شنبه, از جمله یکی از محلی انتقال عفونت انداختن از 45 مورد یک روز پیش از آن.

چهار مرگ و میر گزارش شده از مصرف تجمعی مرگ و میر از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی به 3,304 از 81,470 عفونت.

تعدادی از عفونت های جدید به شدت کاهش یافته است در سرزمین اصلی از اوج خود در ماه فوریه ،

دولت در حال حاضر تشویق شرکت ها و کارخانه ها برای بازگشایی, برای کسب و کار آن را به عنوان رول های مختلف مالی و پولی محرک به درایو, بازیابی از آنچه در حال حاضر بسیاری انتظار به آشکار انقباض اقتصادی در ماه های ژانویه-مارس.

رئیس جمهور چین گفت: دولت در تنظیم سیاست های حمایت کوچک و متوسط شرکت به سرعت به وضعیت توسعه برای محافظت از آنها را از تاثیر coronavirus.

شرکت های چینی باید به طور فعال از سرگیری عملیات تولید و حتی به عنوان coronavirus پیشگیری تلاش ادامه یازدهم نیز گفت: در طول پنج شنبه مراجعه به Ningbo بندر شهر در شرق استان ژجیانگ به گزارش رسانه های دولتی.

هوبئی استان که در آن شیوع کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال 2019 گزارش هیچ مورد جدید برای ششمین روز متوالی در روز یکشنبه پس از استان از 60 میلیون نفر از مردم برداشته آن محدودیت ترافیک و سر برخی از پروازهای داخلی به سایر نقاط چین است.

شمال غربی استان گانسو گزارش یک مورد جدید در روز یکشنبه از یک مسافر از هوبئی سوار که با سلامت کد اعلام فرد عاری از ویروس ،

پکن همچنان نگران به خطر موج دوم این بیماری همه گیر باعث موارد مربوط به مسافران آینده به چین که آلوده شدند در خارج از کشور.

این ویروس در حال گسترش در سطح جهان آلوده کردن صدها نفر از هزاران نفر در خارج از چین مرز.

چین محروم خارجی از ورود به کشور و دستور داد شرکت های هواپیمایی به بریده بریده تعداد پروازهای بین المللی به کشور است. اکثریت قریب به اتفاق به اصطلاح وارداتی موارد گزارش شده به تاریخ شده اند اتباع چینی بسیاری از آنها دانش آموزان است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>