چین می فرستد کارشناسان شامل coronavirus گسترش به ایران بس به 34

Coronavirus-آمار چین است که دست و پنجه نرم برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان افزایش مرگ و میر و تعداد موارد آلوده فرستاده است یک گروه از کارشناسان به ایران برای کمک به مبارزه با گسترش این بیماری در کشور است که شاهد 34 و میر به علت COVID-19, وزارت خارجه چین گفت.

ایران و وزارت بهداشت در روز جمعه تایید 34 مرگ و میر به دلیل بیماری کشنده و 388 تایید مواردی از این ویروس در کشور است.

با توجه به گزارش رسانه های این کشور دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین, کانون virus.

این کارشناسان چینی در راه خود را به ایران, چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: در روز جمعه.

Coronavirus بیماری است که دشمن از همه است. “ما باید با هم مبارزه,” هوآ بیان شد که توسط دولت اجرا چین روزانه.

طی مکالمه تلفنی با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف قبل از آن دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی گفت چین ادامه خواهد داد به ارائه کمک در قابلیت های آن به ایران در مهار این بیماری و درمان بیمار در این گزارش گفت:.

چین در حال حاضر به اهدا دسته ای از اسید نوکلئیک کیت تشخیص و تجهیزات پزشکی به ایران برای کمک به مبارزه با این بیماری است.

در چین 47 بیشتر مردم در برابر این ویروس در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به 2,835 در حالی که تعداد موارد تایید شده صعود به 79,251, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

رمان coronavirus پدید آمده در چین در اوایل ماه دسامبر و ترسیم شده است به یک بازار در هوبئی سرمایه ووهان که به فروش حیوانات وحشی.

در ضمن کسی که در روز جمعه تجدید ارزیابی ریسک از COVID-19 از “بالا” به “بسیار بالا” در سطح جهانی به عنوان تعداد فزاینده ای از موارد در بیشتر کشورها گزارش شده در طول چند روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>