چین جریان پلت فرم iQIYI به اتهام کلاهبرداری توسط سرمایه گذار فعال Wolfpack

ایالات متحده بر اساس تجزیه و تحلیل اوراق بهادار و شرکت فعال سرمایه گذار Wolfpack تحقیقات علنا متهم چینی جریان پلت فرم iQIYI از تقلب.

iQIYI “انبوه [باد] آن تعداد کاربر و درآمد در حالی که در همان زمان پنهان کردن تقلب از حسابرسان و سرمایه گذاران توسط overpaying برای محتوای خریداری و دیگر دارایی های” Wolfpack گفت. “IQIYI نزدیک شدن سالگرد 10 ساله و این شده است هرگز سود و ضرر و زیان خود را در حال شتاب گرفتن. اگر چه مردم آن را ‘Netflix چین’ آن است که به دور از Netflix بکشد.”

در بیانیه iQIYI پاسخ داد: “این شرکت معتقد است که [Wolfpack] گزارش حاوی متعدد اشتباهات اظهارات بی اساس و گمراه کننده نتیجه گیری و تفسیر در مورد اطلاعات مربوط به این شرکت است.”

IQIYI بود چرخید و از چینی جستجو رهبر بازار بایدو در مارس 2018 IPO با ADR سهام ارائه شده در 18 دلار در هر. سهام خود را معامله تا 3.22% در $17.30 در هر ADR در روز سه شنبه اما تضعیف دلار 16.68 پس از ساعت. در قیمت بسته شدن این شرکت در بازار سرمایه از $12.7 میلیارد دلار است.

Wolfpack می گوید آن 37 صفحه گزارش شد “بر اساس سال از تحقیقات از جمله رای گیری بیش از 1500 کاربران در کلید شهرستانها در چین حفر چینی گزارش های اعتباری است که نشان می دهد واقعی اعداد و انجام مصاحبه با خودی و سابق خودی.”

“ما تخمین می زنند [iQIYI] متورم آن 2019 درآمد حدود RMB 8-13 میلیارد یا 27%-44%. [iQIYI] آیا این اغراق آن کاربر شماره 42%-60%. سپس [iQIYI] باد و هزینه های آن قیمت آن را می پردازد برای محتوای دارایی های دیگر و ادغام به منظور سوزاندن جعلی نقدی برای پنهان کردن تقلب از آن حسابرس و سرمایه گذاران” the Wolfpack گزارش می گوید.

IQIYI و رقیب خود Tencent تصویری به مدت طولانی مورد مناقشه که شرکت چین جریان رهبر بازار است. در آن سه ماهه چهارم و سال 2019 سال کامل صورتهای مالی منتشر شده در پایان ماه فوریه iQIYI گفت که آن را تا به حال 106.9 میلیون مشترک که 98.9 درصد مشترکان پرداخت.

Wolfpack می گوید راه است که iQIYI رزرو اشتراک درآمد مشکوک است و iQIYI به اشتباه کتاب درآمد از اشتراک آورده و در زیر دوگانه عضویت در طرح مربوط به شخص ثالث شرکت های مانند کارت اعتباری و تلفن تامین کنندگان.

Wolfpack در مقایسه با مقدار از درآمد حاصل از تبلیغات است که iQIYI اظهار داشت: به سرمایه گذاران با آن ثبت شده توسط خود شرکت های تبلیغاتی و گزارش به دولت چین دولت برای صنعت و تجارت و به این نتیجه رسیدند که این شرکت تا به حال اغراق آمیز 2017 میلادی درآمد تا آنجا که سه بار.

محتوای کسب و تولید بخش زیادی از هزینه های یک جریان شرکت و Wolfpack مدعی متعدد تقلب در این منطقه است. آن گفت که iQIYI متورم هزینه به دست آورد محتوای بیش از حد از ارزش محتوای آن bartered و زیاده روی در حسابداری ترفندهای در مورد مطالب که تا به حال آشکار اثر تبدیل نقدی خروج به جریان نقدی مثبت است.

بیشتر Wolfpack مدعی است که iQIYI درگیر در حداقل دو فریبنده شرکت ادغام یکی در شین تای ورزش های دیگر شامل بحث ها شرکت Skymoons.

Wolfpack بنیانگذار دن دیوید یکی از کاراکتر سرب در سال 2017, مستند “چین فشار” که داستان از میلیاردها دلار از تقلب مرتکب شده توسط شرکت های چینی در برابر سرمایه گذاران ایالات متحده. یکی از نکات کلیدی در این فیلم این بود که شرکت های چینی باید گزارش دقیق جزئیات مالی خود را به مقامات چینی اما که آنها ملزم به ارائه اطلاعات مشابه در خارج از کشور.

یکی دیگر از شناخته شده سرمایه گذاری های شرکت آب گل آلود گفت: از طریق توییتر که آن را نیز دارای یک پوزیشن در iQIYI سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>