چین ‘bus-پارکینگ’ تاکتیک نشانه ای از احترام به Matildas


سام کر است درمان چین تصمیم به “پارک اتوبوس” در برابر آنها را به عنوان یک نشان افتخار برای Matildas اما اذعان می کند شکستن تیم که مجموعه ای تا به خنثی کردن یک چالش سمت او است و در عین حال می کرد.

استرالیا نیاز به یک آسیب-زمان مروارید گیر از امیلی ون Egmond به امن 1-1 قرعه کشی با چین در روز پنج شنبه شب, دوخت تا نقطه بالا در مقدماتی المپیک و دو پا بازی کردن در ماه آینده در برابر ویتنام در این فرآیند است.

اما در حالی که Matildas تحت اختیار – عبور توپ 633 بار به چین 271 – این جراحی گل رز که دیکته شرایط در Bankwest ورزشگاه راه اندازی با یک جمع و جور بلوک 11 پشت توپ و فشار بالا هر زمان که میزبان سعی در عبور کردن از پشت.

استرالیا ناتوانی را از طریق بازی است که فشار را به همراه داشت یک سری از گردش در موقعیت های خطرناک که در چین کشف و ضبط بر – تنها به اجازه Matildas قلاب با برخی از درهم و برهم به پایان رساندن.

تبلیغات

تاکتیک های خود را اغلب در سمت چپ کر جدا شده در اولین شروع مسابقات با ستاره چلسی تلاش برای ایجاد یک تاثیر در بازی.

“به عادلانه باشد آن را احتمالا یک تعریف به ما” کر گفت.

“تیم در حال احترام به آنچه که ما می توانید انجام دهید و 11 بازیکن در پشت توپ و در هر لیگ و یا مردان فوتبال این سخت ترین چیز برای انجام در فوتبال است شکستن بلوک 11.

Sam Kerr made her first start of the Olympic qualifying tournament against China.

سام کر ساخته شده است اولین شروع مسابقات مقدماتی المپیک برابر چین است.اعتبار:گتی ایماژ

“ما در حال ساخت در آن هر روز از آن چیزی است که ما تمرین زیادی … شده است که نوع اتفاق می افتد بسیاری علیه ما به تازگی و ما حل نشده آن را کاملا خوب نشده است.

“ما در حال ساخت نسبت به آن و ما قطعا فکر می کنم ما آن را در بازی های المپیک, اما ما نشان داد بسیاری از مبارزه و این مهم ترین چیز است.”

چین به میدان فرستاد همان خط شروع تا برای سومین بازی پی در پی و استقامت فیزیکی از طریق 90 دقیقه بود قابل توجه دیگر از جنبه های عملکرد خود را در بالای این واقعیت است که تجربه سه نفر وانگ Shuang Zhang Rui و یاا وی باقی مانده بودند در خانه که در هفته اول این تیم در استرالیا اقامت صرف شد در قرنطینه در بریزبن هتل آنها را وادار به قطار در راهروها و اتاق.

“این واقعا دشوار است که آنها در دفاع و چه تازه آنها به خصوص با توجه به آنها همان تیم در تمام مسابقات. چه کسی می داند چه چیزی آنها انجام می دهند در هتل ؟ من می خواهم به می دانم که” هافبک Elise Kellond-Knight گفت.

“اما این واقعا جالب است. ما قطعا نمی خواهید به رویکرد مسابقات بود که در آن ما در حال رفتن به در تکیه می کنند [همان] 11 شروع هر یک از بازی. که قصد ندارم به فلسفه ما است.”

این Matildas کمتر از یک ماه برای تجدید قوا قبل از آنها به صورت ویتنام در جمعه 6 مارس در مک دونالد جونز در ورزشگاه نیوکاسل – با دور پا به توان پنج روز بعد – در حالی که چین بوده است پروری به یک مقدار سخت تر انتساب مقابل کره جنوبی.

“وجود دارد هرگز یک راه آسان اما مطمئنا آنچه که ما ترجیح داده اند و که در نظر گرفتن هر گونه احترام و به دور از ویتنام به دلیل آن هنوز هم برای رفتن به چالش های خود را,” Kellond-Knight گفت.

“اما آن را قطعا اولویت ما به پایان برسد و پس از آن بازی هر كس دوم بود [و در گروه ديگر].”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر