چین coronavirus مرگ و میر پیشی 1400 ولی مرگ و میر نیمی که از روز قبل

صادر شده در: Modified:

مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی رز به 1,483 روز جمعه اما تعدادی از عفونت های جدید در سخت ضربه هوبئی استان کاهش یافت و پس از یک تغییر در مورد تعاریف ناشی از افزایش عظیم روز قبل.

تبلیغات

مرکزی استان را به کمیسیون بهداشت گزارش 116 مرگ و میر بیشتر و 4,823 موارد جدید اکثریت مربوط به “بالینی تشخیص داده می شود” بیماران.

استان, کانون شیوع تا به حال 242 بیشتر مرگ و میر و بیش از 14 ، 800 زمین مورد جدید در روز پنج شنبه.

بیش از 64,600 مردم در حال حاضر آلوده شده است در کشور است.

مقامات بهداشت در هوبئی گفت: آنها شروع به شمارش بالینی موارد تشخیص داده شده به اطمینان حاصل شود که بیماران تحت درمان به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به جای داشتن صبر برای تست های آزمایشگاهی برای تایید آنها COVID-19 بیماری است.

اما تغییر نگرانی که بحران ممکن است جدی تر از مقامات چینی گزارش کرده اند.

ژاپن برای اولین بار coronavirus مرگ

ژاپن تایید آن coronavirus مرگ در روز پنج شنبه – یک زن در 80s زندگی در استان کاناگاوا در نزدیکی توکیو – اضافه کردن به دو نفر قبلی مرگ و میر در هنگ کنگ و فیلیپین.

ژاپن یکی از بدترین آسیب دیده از بیش از دو دوجین از کشورها و سرزمین های خارج از سرزمین اصلی چین است که دیده می شود صدها نفر از عفونت های ناشی از آنفولانزا مانند بیماری.

بوش کروز قرنطینه کردن یک پورت به بیش از 200 نفر را تایید کرد با این بیماری است. مقامات گفته اند که آنها اجازه خواهد داد که برخی از افراد مسن به پیاده در روز جمعه.

مسافران در یکی دیگر از کشتی کروز که صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از coronavirus نگرانی شروع پیاده در کامبوج روز جمعه.

MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه مستقر در کامبوج شهر بندر از سیهانوکویل در روز پنج شنبه. آن را به حال لنگر دریایی در اوایل صبح به اجازه مقامات کامبوج به هیئت مدیره و جمع آوری نمونه از مسافران با هر گونه نشانه ای از بیماری یا علائم شبه آنفولانزا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چینی پاسخ

افزایش موارد جدید گزارش شده در پنجشنبه طور امیدوار است این بیماری ممکن است به زودی به اوج خود رسید و متوقف جهانی سهام رالی.

افزایش در چین گزارش موارد منعکس شده یک تصمیم توسط مقامات وجود دارد به reclassify تعداد موارد مشکوک با استفاده از بيماران قفسه سینه, تصاویر است و نه لزوما “نوک کوه یخ” از یک اپیدمی گسترده تر با سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده.

مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: بیش از 14 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هوبئی استان در روز پنج شنبه پس از یک تغییر شامل نتایج سریعتر از توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن است که نشان می دهد عفونت ریه به جای تکیه فقط در تست های آزمایشگاهی برای تایید موارد است.

“ما دیده ایم این افزایش در تعداد موارد گزارش شده در چین اما این نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی در مسیر شیوع” رایان گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین بیش از آن پاسخ و گفت: واشنگتن مشغول به کار بود از نزدیک با پکن است. “من فکر می کنم آنها به کار گرفته شده آن را به حرفه ای, و من فکر می کنم آنها بسیار توانا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پادکست پخش در iHeart Radio.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی, لری Kudlow بود بیشتر مهم است. “ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از این تعداد در حال پریدن به اطراف … وجود دارد برخی تعجب,” او گفت.

واکنش در برابر کارمندان

شیوع اعتقاد به ظهور از یک ووهان بازار که در آن حیات وحش معامله شد به طور غیر قانونی است باعث واکنش شدید در برابر محلی رهبران سیاسی.

استانی حزب کمونیست و رئیس جیانگ Chaoliang اخراج شد به عنوان دبیر هوبئی استانی کمیته کارشناسی ارشد Guoqiang حذف به عنوان رئیس حزب در ووهان رسانه های دولتی گفت. آنها دو بالاترین-مشخصات مقامات به axed پس از وقوع.

اقتصاددانان بررسی تاثیر شیوع این بیماری در جهان و دومین اقتصاد و پوسته پوسته شدن پشت انتظارات خود را برای رشد این سال است.

اقتصاد چین رشد خواهد کرد و در آن کمترین میزان از زمان بحران مالی جهانی در سه ماهه جاری با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان که گفت: رکود کوتاه مدت خواهد بود اگر شیوع موجود است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر