چین coronavirus مرگ و میر پیشی 3000

صادر شده در: اصلاح:

چین به گزارش روز پنج شنبه 31 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید اپیدمی مصرف کشور را به طور کلی تلفات گذشته 3,000 با تعدادی از عفونت های جدید کمی در حال افزایش است.

تبلیغات

حداقل 3,012 مردم در حال حاضر درگذشت سراسر کشور در شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در مرکز شهر ووهان سرمایه از استان هوبی در ماه دسامبر.

بسیاری از مرگ و میر — 2,305-و موارد ثبت شده در ووهان است که تحت بی سابقه مستند همراه با بقیه هوبئی از اواخر ماه ژانویه است.

اما قرنطینه و دیگر محدودیت های مسافرتی در سراسر کشور به نظر می رسد پرداخت کردن با آمار و ارقام رسمی نشان میدهد به طور کلی ثابت کاهش در موارد جدید در هفته های اخیر.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 139 موارد جدید در روز پنج شنبه کمی از 119 روز قبل افزایش تعداد کلی تایید عفونت به 80,409.

تنها پنج مورد از موارد جدید بودند خارج هوبئی.

اما چین در حال حاضر نگران واردات موارد از خارج از کشور به عنوان ویروس پس از گسترش به برخی از 80 کشور و مناطق آلوده کردن بیش از 10 ، 000 و کشته شدن بیش از 200 خارج از کشور.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>