چین گوانگدونگ استان Earmarks 7 میلیون دلار برای سینما در برخورد با کروناویروس

استان گوانگ دونگ چین در رأس سینما در منطقه روز دوشنبه اعلام کرد که آن را اختصاص نزدیک به 7 میلیون دلار در کمک های مالی برای پشتیبانی از بیش از 1000 سینما وجود دارد ناودان مجبور تعطیلی با توجه به کوروناویروس.

هر چند محلی دیگر دولت های چینی را تایید کرده اند نیاز به گام و کمک به این کشور رنج می برند صنعت فیلم گوانگدونگ است که برای اولین بار به موضوع یک طرح خاص مقدار دلار برای حمایت از کتک نمایشگاه بخش.

گوانگدونگ سینما بسته شده اند پس Jan. 24. در سال گذشته منطقه چین بالا-پرفروش استان برای 18 سال متوالی ساخت $1.28 میلیارد دلار (RMB8.95 میلیارد دلار) در باکس آفیس رسید یا حدود 14 درصد از ملی چین جعبه دفتر درآمد در سال 2019 با توجه به داده ها از گوانگدونگ فیلم اداره است.

این اداره روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به موضوع $6.99 میلیون (RMB48.9 میلیون دلار) برای حمایت از 1,337 سینما در گوانگ. این موضوع را از آنها وجوه اعم از RMB10 000 به RMB310,000 ($1,430 به $44,300) مطابق با بسیاری از گیشه درآمد هر آورده در سال گذشته است.

این طرح در حال حاضر تحت مصوبات و بودجه اختصاص داده خواهد شد “در اسرع وقت” آن را گفت.

روز دوشنبه بیش از نیم دوجین ادارات محلی در استان هنان نیز به طور مشترک صادر شده یک لیست از 12 اقدامات برنامه ریزی شده به آنها پیشنهاد برای حمایت از صنعت فیلم.

توجه خاص به کوچک و اواسط اندازه شرکت ها و جدید سینما که باز در سال گذشته هنان مقامات برنامه ریزی به فیلم و سینما شرکت ها با تخفیف نرخ وام مالیاتی deferments و تصویب مزایای کارکنان از قبیل بیکاری, کار و آسیب های اجتماعی و بیمه, در میان دیگر اقدامات.

فیلم شرکت هایی که اجاره اموال دولتی خواهد بود معاف از پرداخت اجاره بها و ملک هزینه ها در فوریه و مارس خواهد شد فقط نیاز به پرداخت نیمی از آنچه آنها مدیون طریق به ماه ژوئن و باید خود را به آب و برق در حال اجرا حتی اگر آنها قادر به پرداخت قبل از تابستان است.

مقامات خواست شرکت ها برای جلوگیری از اخراج با تنظیم حقوق و چرخش کار در شیفت. آنها همچنین گفت که بودجه ویژه خواهد بود مستقر به تولید فیلم های مورد قهرمانانه پاسخ به همه گیر.

در هفته های اخیر دیگر دولت های محلی را صادر کرد پیشنهاد حمایت از طرح های خود را با اظهارات بیرون آمدن از پکن و همچنین جیانگ سو و ژجیانگ دومی بودن به عمده مراکز تولید Hengdian استودیو جهان و Xiangshan فیلم و تلویزیون شهر.

“تلاش خواهد شد برای تبدیل این ده سیاست ها و اقدامات به پول نقد کمک خواهد کرد که صنعت فیلم غلبه بر مشکلات و توسعه به طور پیوسته” نوشت: جیانگ سو مقامات بدون بیشتر توضیح چگونگی و یا زمانی که.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>