چین Taiyuan رسانه حملات واقعی محتوای مقابله با انگلستان All3media

چین Taiyuan رسانه زده است مقابله با All3media بین المللی به مجوز 110 ساعت از محتوای واقعی است که بازی در آن Huanxi.com SVoD پلت فرم. معامله را پوشش می دهد 25 عنوان با ژانرها از جمله جنایت واقعی, سفر, غذا, هنر/فرهنگ تاریخ و سلطنتی است.

عناوین شامل دو فصل استودیو لمبرت را globe-trotting به ماجراجویی “مسابقه در سراسر جهان” و دیگری سفر نشان می دهد: “ما در ژاپن” از شمال یکی از محصولات; های متعدد اشپزی برنامه ها از جمله آمار “گوردون رمزی را 24 ساعت به جهنم و بازگشت” (استودیو رمزی برای فاکس ایالات متحده); خام تلویزیون ویژه “غرق شدن در پلاستیک”; و جدید ترین مجموعه از بی بی سی Studios’ “جعلی یا ثروت.”

“Taiyuan رسانه ها همچنان به ساخت جدید آن غیر اسکریپت ارائه در چین است. این حجم معامله برجسته چشمگیر وسعت و عمق واقعی ما نمونه کارها… کمک (Taiyuan) به اطمینان حاصل شود که نام تجاری خود را خارج از غرفه و تجدید نظر به طیف گسترده ای از بینندگان” گفت: خرید و فروش مدیر آسیا و اقیانوسیه در All3media بین المللی کیت Yow.

فهرست شده در بورس سهام هنگ کنگ Taiyuan یک استودیوی تولید کنترل شده توسط چینی پیشرو فیلمسازان نینگ هائو و Xu Zheng. آن ساخته شده است آن جریان فعالیت به عنوان یک بوتیک یا سرپرستی ارائه به جای یک توده بازار پلت فرم است که آن را در رقابت مستقیم با iQIYI, Tencent تصویری و Alibaba است Youku. این ادعا 11 میلیون کاربر فعال ماهانه و بیش از 2 میلیون مشترک پرداخت.

Huanxi.com ارائه می دهد ترکیبی از فیلم را از آن خود استعداد و انتخاب به دست آورد محتوا و مدعی منحصر به فرد چین حقوق به فیلم از جمله “موسس” و جشنواره کن رقابت فیلم “غاز وحشی دریاچه است.” آن مستند, رشته راه اندازی شد در ماه دسامبر 2019.

این پلت فرم دارای ارتباط نزدیک با Maoyan یکی از چین پیشرو فیلم فروش بلیط کسب و کار و خود streamer. و در ماه مارس پس از یک رادیکال با آزمایش مستقیم به جریان آزادی “از دست رفته در روسیه” Taiyuan سمان یکی دیگر از اتحاد با Bytedance صاحب Infinite (چین) و Douyin (در چین) برای آن فیلم به بازی در Bytedance را Xigua و Toutiao سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>