چین وارد میشه ویروس موارد افزایش نگرانی از موج دوم از عفونت

صادر شده در:

چین گزارش 78 جدید موارد مرگبار coronavirus روز سه شنبه با اکثریت قریب به اتفاق در آورده از خارج از کشور به عنوان ترس از افزایش موج دوم از عفونت.

تبلیغات

اولین مورد جدید در نزدیک به یک هفته نیز گزارش شده در ووهان — مرکز که در آن ویروس پدید آمده در سال گذشته-به همراه سه نفر دیگر از عفونت های محلی در نقاط دیگر کشور است.

هفت نفر کشته شدند ملی کمیسیون بهداشت گفت: همه در ووهان.

اما در 74, وارداتی مورد تایید شنبه شدند که بالاترین سطح از مقامات آغاز شده و گزارش داده ها در آغاز ماه مارس و نزدیک به دو برابر کسانی که گزارش روز دوشنبه.

در روزهای اخیر تقریبا تمام عفونت های جدید در چین آورده شده است از خارج از کشور و پکن در حال رشد است به طور فزاینده ای نگران هجوم فقط به عنوان آن را به نظر می رسد به آوردن این کشور شیوع بیماری تحت کنترل است.

به عنوان سازمان ملل در سراسر جهان نبرد برای مهار این بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 16000 نفر در سراسر جهان شمارش وارداتی موارد در چین افزایش یافت به 427.

بسیاری از شهرستانها آورده اند و در سخت قوانین به قرنطینه جدید ورود و پکن محدود پروازهای بین المللی در حال منحرف به شهرهای دیگر که در آن آنها خواهد شد به نمایش برای ویروس.

رسانه های دولتی هشدار داده سهشنبه از موج دوم از عفونت با ناسیونالیستی جهانی بار اخطار در آن صفحه است که “ناکافی اقدامات قرنطینه” به معنی موج دوم از عفونت است “بسیار محتمل و حتی اجتناب ناپذیر است.”

وجود دارد در حال حاضر بیش از 81,000 موارد در چین و مرگ و میر رسیده 3,277.

به عنوان کشور تلاش می کند تا کنترل وارداتی موارد وجود دارد نشانه هایی از نرمال شروع به بازگشت به ووهان و اطراف آن هوبئی استان که در آن برخی از 56 میلیون نفر از مردم در زیر قرار داده شده مستند در ماه ژانویه است.

سفر و محدودیت کار در استان شده اند به تدریج کاسته و رئیس جمهور چین ساخته شده است اولین سفر خود را به ووهان در اوایل این ماه.

ووهان ساکنان در نظر گرفته شده سالم هم اکنون می توانید حرکت در اطراف شهر و حمل و نقل عمومی اگر آنها نشان می دهد شناسایی و آنها نیز می تواند بازگشت به کار در صورتی که یک مجوز از کارفرمای خود.

ميزان عفونت کاهش می یابد و در کره جنوبی

کره جنوبی گزارش داد 76 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه حفظ روند رو به پایین در عفونت های جدید که مطرح امیدوار است که آسیا بزرگترین شیوع خارج از چین ممکن است کاهش.

روزانه شمارش آورده و کشور را در مجموع عفونت به 9,037 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC). مرگ و میر افزایش 120.

این مشخص شده در 13 روز در یک ردیف کشور ارسال شده از عفونت های جدید در حدود 100 یا کمتر است. کره جنوبی گزارش داد که کمترین تعداد موارد جدید در روز دوشنبه پس با اوج 909 موارد ثبت شده در Feb. 29.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>