چین ‘Mulan’ طرفداران, خبر خوش از آزادی تاخیر

“مولان” طرفداران در سرزمین اصلی چین روز جمعه با استقبال از خبر که دیزنی به تعویق انداختن آزادی جهانی جدید live-action فیلمهای خوشحال است که آنها به احتمال زیاد در حال حاضر این شانس را به دیدن این فیلم در سینما همگام با بقیه جهان است.

جدید “مولان” برنامه ریزی شده برای انتشار در سراسر جهان در خارج از چین یکی از دیزنی مهم ترین بازارهای خارج از کشور در 27 مارس ، چینی سینما بسته شده اند از اواخر ژانویه به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

دیزنی به طور بالقوه پرهزینه تصمیم به حرکت به جلو بدون چین آمد با وجود این شرکت تلاش برای به طور خاص تهیه کردن به سرزمین اصلی مخاطبان در آن بازگویی جدید از کلاسیک چینی تصنیف به خصوص در تصمیم گیری به بازیگران محبوب در چین متولد starlet Liu Yifei به عنوان عنوانی قهرمان.

چینی طرفداران را به رسانه های اجتماعی در روز جمعه به ابراز امداد است که این فیلم تا به حال کشیده شده است — هر دو به دلایل بهداشتی و ترس از دزدی دریایی و اخلال گران به عنوان آخرین آنهایی که برای به دست آوردن یک تئاتر آزاد است.

“خدا را شکر!!!! در حال حاضر من نمی تواند خراب” گفت: یک پوستر به چین توییتر-مانند Weibo پلت فرم. یکی دیگر شاداب: “در نهایت آنها آن را کشیده! آنها باید انجام داده ایم به طوری طولانی در پیش است. در حال حاضر هر کس می توانید آن را در همان زمان با هم.”

اکثر نوشت: از حمایت خود را از تصمیم به اولویت بندی نگرانی های بهداشتی. “اول ایمنی! ما بیرون روی فرش قرمز برای فیلم در یک زمان بهتر” نوشت: یک دیدگاه اضافه کرد: “شاید در حال حاضر شما می توانید با انجام مراسم افتتاحیه در چین؟” این فیلم تا به حال اولیه خود را در ایالات متحده اولین در برای تلفن های موبایل در مارس 9.

توسط جمعه Weibo برچسب “مولان انتشار جهانی لغو” شده بود بازدید 630 میلیون بار.

دیزنی منتشر شد همه از آن 2019 زنده عمل بازسازی در سرزمین اصلی در سال گذشته است. چین بالاترین پرفروش در خارج از کشور خاک برای ماه اکتبر را “شیطان: از شر” ($48.8 میلیون دلار) و در ماه جولای به “شیر شاه” (120 میلیون دلار) و دوم بزرگترین بازار خارجی برای مه “علاءالدین” (112 میلیون دلار) و مارس را “دامبو” ($21.9 میلیون).

کارگردان نیوزیلند Niki Caro “مولان” است گران ترین های زندگی ویژگی برای همیشه گروگان توسط یک زن با بودجه حداقل 200 میلیون دلار. از آن خواهد شد بدیهی است به دنبال کسب درآمد بزرگ در چین یکی از جهان ترین censorious سازمان ملل که این روزها سخت برای هر پدیده فرهنگی به گریز خاردار سیاست است.

قبلا این فیلم آمده بودند زیر آتش پس از لیو علنا ابراز پشتیبانی در سراسر همه کانال های رسانه های اجتماعی برای هنگ کنگ نیروی پلیس متهم به خشونت بیش از حد در تلاش برای سرکوب دموکراسی تظاهرات وجود دارد که منجر به برخی از تماس تحریم از عنوان.

اخیرا او را تحت آتش در سرزمین اصلی رسانه های اجتماعی از, چینی, ملی, عضو شورای نظارت مدت که انتقاد طرفداران محلی برای شناسایی و با در نظر گرفتن غرور در یک ستاره که از نظر فنی داد تا او ملیت چینی برای به دست آوردن گذرنامه.

“Liu Yifei خیلی بدبخت — فراتر از فایروال بزرگ [از سانسور اینترنت] نرم افزار-هنگ Kongers اسمير و درون فایروال بزرگ گرایان اسمير او” شوخی یکی Weibo دیدگاه.

برخی از سابق مخالفان به او اعتبار, اما به صورت آشکارا گفت: در تبلیغاتی تور که او را تحسین کرد از ووهان شهرستان در کانون coronavirus بیماری همه گیر که در آن بیماری نشات گرفته است.

“او تنها کسی بود که جرات برای گفتن در مقابل رسانه های جهان که او یک ووهان بومی بنابراین من از طرفداران او. در داخل کشور در حال حاضر چگونه بسیاری از ووهان جرأت آشکارا اعتراف می کند که در آن آنها است ؟ ” خواندن یک پست. مردم از ووهان شده اند موضوع به ننگ از آنجا شروع virus. به خصوص در اوایل وحشت-striken روز از این بیماری همه گیر بسیاری به پایان رسید تا outcasts دوری توسط همسالان خود و همسایگان خود نگه داشته و برای خروج از هتل و حتی در خصوص ردیابی و ثبت نام توسط مقامات — حتی در دیگر نقاط کشور است.

فراتر از “مولان” یک لیست در حال رشد از فیلم های دیگر به تازگی لغو شده خود را برنامه ریزی شده آغاز بکار با توجه به coronavirus نگرانی از جمله دیزنی “جدید جهش” و “آنتلرز” پارامونت “یک محل آرام 2” و “عشق پرندگان” و استودیو یونیورسال “Fast & Furious 9.”

“مولان” نشانه سوم فیلم بازیگران چینی سوپراستار گونگ لی کشیده می شود تقریبا به عنوان بسیاری از سال پس از لو یه “در شنبه داستانی” — که عرضه در ونیز — کشیده شد از آن انتظار می رود چین اکران در ماه دسامبر احتمالا برای سانسور دلایل و پیتر چان بسیار پیش بینی والیبال فیلم “جهش” لغو آن سال نو چینی یورش فقط به عنوان coronavirus وضعیت بود تا حرارت.

اما بسیاری از چینی ها طرفداران می گویند که نه ویروس و نه تاخیر را تعدیل شور و شوق خود را برای مولان. “یک وعده غذایی خوب خراب نکند فقط به خاطر این خدمت کمی دیر است. یک فیلم خوب همیشه گرفتن توجه جهان را هر زمان که آن بیرون می آید” یکی نوشت آنلاین.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>