خدمات در چین فعالیت کاهش مییابد در فوریه به عنوان coronavirus دستمال فروش

بخش خدمات در چین بود و بدترین حالت آن ماه رکورد در ماه فوریه به عنوان سفارشات جدید کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود پس از بحران مالی جهانی کسب و کار بررسی نشان داد در روز چهارشنبه با اقتصاددانان اصرار سویفت پشتیبانی برای جلوگیری از جرم ورشکستگی.

این Caixin/Markit services شاخص مدیران خرید (PMI) تقریبا نصف ماه گذشته فقط به 26.5 از 51.8 در ماه ژانویه است. این اولین قطره زیر 50 نقطه حاشیه که جدا از رشد انقباض به صورت ماهانه برای اولین بار از زمان شروع بررسی تقریبا 15 سال پیش در اواخر سال 2005.

تیز اصلاح نشان می دهد بیشتر اقدام فوری مورد نیاز است برای حمایت از این بخش که شامل بسیاری از خرده فروشان کوچک که آسیب پذیر هستند به coronavirus بحران هایش که در اواخر ماه ژانویه است.

فعالیت های کسب و کار تقریبا زمین را متوقف کند که ده ها میلیون نفر مجبور شدند برای ماندن در خانه در میان سخت و محدودیت های مسافرتی در حالی که بسیاری از رستوران ها و مراکز و سینما, باقی مانده بسته حتی به عنوان برخی از استان برداشته محدودیت.

“راکد مصرف در میان coronavirus اپیدمی تا به حال تاثیر زیادی بر بخش خدمات” Zhengsheng زونگ مدیر تحلیل اقتصاد کلان در CEBM گروه نوشت: در یک توجه داشته باشید همراه با Caixin انتشار شاخص مدیران خرید.

رکود در بخش خصوصی بررسی که بر کوچک و شرکت های صادراتی تکرار رسمی نظرسنجی هفته گذشته که همچنین نشان داد که فعالیت های در حال سقوط در یک رکورد سرعت.

پکن نیاز به یک قوی بخش خدمات به کوسن طولانی مدت رکود در تولید و سرمایه گذاری و ایجاد شغل برای کارگران بیکار در مناطق دیگر.

رئیس جمهور چین به تازگی تأیید این کشور عزم خود برای دیدار با مشخص از پیش تعیین اهداف اقتصادی در این سال اما تحلیلگران در Nomura می گویند فرکانس بالا داده ها نشان می دهد خروجی در سه ماهه اول می تواند رکود بیشتر.

در حالی که جدید تایید ویروس موارد کاهش یافته است به ویژه در چین آنها همچنان به سرعت در حال افزایش در خارج از کشور.

“اگر چه سیاست های معرفی شده برای ارائه مالیات و تامین مالی برای حمایت از صنایع و کسب و کارهای کوچک به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر شرکت های خدمات هنوز نگران عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر” CEBM گروه زونگ گفت.

بدترین فروش پس از بحران مالی

چین شاخص مدیران خرید بخش خدمات آوریل نشان داد که شدیدترین کاهش در کار جدید از ماه نوامبر سال 2008 در حالی که برجسته سفارشات رسید به یک رکورد بالا به عنوان بسیاری از آنها قادر به ارائه خدمات و به طور موقت بسته فروشگاه با توجه به شیوع.

تقاضا کاهش بیشتر در خانه, اما سفارشات جدید از خارج از کشور نیز به شدت کاهش یافت و از ماه قبل است. صادرات و تقاضا کاهش یافت و بیشتر از شاخص فرعی آغاز شده و در ماه سپتامبر 2014.

خدمات شرکت ریخته شغل برای اولین بار در نزدیک به یک سال و نیم با اشتغال sub-شاخص هدف قرار دادن پایین ترین تا کنون. در همان زمان برخی از شرکت ها در حال تلاش برای جذب کارکنان با توجه به محدودیت های مسافرتی.

برای افزایش فروش شرکت را کاهش و قیمت برای بار سوم با تنزیل در آن در حدود هشت سال است. در ضمن انتظارات با توجه به یک سال و چشم انداز برای کسب و کار شد و تاریکی محزون ؟ gloomiest از شروع سری در سال 2005.

چین بازرگانان بانک نظرسنجی از بیش از 20 ، 000 شرکت ها عمدتا در بخش خدمات انجام شده در ماه فوریه نشان داد حدود 20 درصد از این شرکت ها “مشکلات شدید” با توجه به کروناویروس در حالی که نزدیک به 6 درصد در آستانه سقوط است.

“در حالی که این بیماری همه گیر تا به حال بیشتر آشکار اثر در بخش تولید آن سخت تر خواهد بود برای شرکت های خدمات به جریان نقدی خود را به زیان” CEBM را زونگ گفت.

Caixin را کامپوزیت تولید و شاخص مدیران خرید بخش خدمات نیز منتشر شده در چهارشنبه آهسته به یک رکورد کم از 27.5 در ماه فوریه از 51.9 در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>