رئیس جمهور چین ملبس به ماسک صورت و تا به حال درجه حرارت خود را چک روز شنبه در حالی که بازدید از پزشکی کارگران و بيماران تحت تاثیر مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 900 نفر است.

تبلیغات

رئیس جمهور چین که به نام ویروس یک “دیو” ساخته نادر دیدار شنبه برای پاسخگویی به خط مقدم کادر پزشکی در بیمارستان درمان بیماران آلوده.

تماس با وضعیت ویروس epicentre “هنوز هم بسیار قبر”, یازدهم خواست “اقدامات قاطع تر” برای جلوگیری از گسترش این بیماری گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

یازدهم تا حد زیادی نگهداری می شود از چشم های عمومی پس از شیوع ویروس spiralled در سراسر کشور از مرکز استان هوبئی به آلوده کردن بیش از 40 ، 000 مردم است.

او منصوب برتر لی کچیانگ به رهبری یک گروه کاری مقابله با شیوع و آن را لی که بازدید زمین صفر در ووهان ماه گذشته.

روز دوشنبه یازدهم ملبس به یک ماسک آبی و سفید فولاد لباس شب برای دیدار با پزشکان در پکن Ditan بیمارستان رعایت درمان بیماران و صحبت از طریق لینک ویدئو به پزشکان در ووهان رسانه های دولتی گفت.

او سپس به بازدید از یک جامعه مسکونی در مرکز پکن به “بررسی و راهنمای” تلاش برای مهار اپیدمی گفت: دوربین مدار بسته.

فیلم نشان داد Xi داشتن درجه حرارت خود را گرفته با یک دماسنج مادون قرمز و سپس صحبت با جامعه کارگران و تکان دادن در لبخند ساکنان تکیه خارج از آپارتمان خود ویندوز.

شیوع این بیماری باعث شده است تا اقدام بی سابقه توسط دولت چین از جمله قفل کردن تمام شهرستانها در هوبئی استان و همچنین برش حمل و نقل در سراسر کشور, بسته شدن, جاذبه های توریستی و گفتن صدها میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه.

این اقدامات گسترده تبدیل شهرستانها به شهر ارواح-اما وجود دارد برخی از نشانه هایی از حالت عادی بازگشت در روز دوشنبه.

اعتصاب تعادل

جاده ها در پکن و شانگهای تا به حال به طور قابل توجهی بیشتر ترافیک و جنوب شهر گوانگژو گفت: این امر شروع به رزومه عادی حمل و نقل عمومی.

اما برای کسانی که در محل کار آن را آسان تعادل به اعتصاب.

“البته ما نگران گفت:” 25 سال surnamed لی در پکن سالن زیبایی که بازگشایی شد شنبه.

“هنگامی که مشتریان در آمده ما برای اولین بار خود را متوسط و سپس با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و از آنها بخواهید برای شستن دست های خود را.”

شانگهای دولت پیشنهاد مبهوت برنامه کار اجتناب از وعده های غذایی گروه و داشتن حداقل یک متر دورتر از همکاران.

بسیاری از آنها را تشویق به کار از خانه و برخی از کارفرمایان به سادگی با تاخیر باز برای یک هفته دیگر.

رسانه های دولتی گزارش داد که تعداد مسافر در مترو پکن شد پایین در حدود نصف روز دوشنبه در مقایسه با روز کار عادی.

مراکز خرید بزرگ در پایتخت متروک و بسیاری از بانک ها بسته است.

یک کارمند بانک در شانگهای بود از رفتن به کار برای یک نیم روز با دیگر کارگران به دلیل گرفتن در بعد از ظهر.

بقیه روز او را از خانه کار می کنند.

“این باعث می شود کار ما سخت تر است چرا که ما نیاز به دسترسی به سیستم در دفتر ما,” او گفت: AFP.

مدارس و دانشگاه ها در سراسر کشور بسته باقی ماند.

تلفات پیشی جهانی مرگ و میر در 2002-03 شیوع بیماری سارس در زمانی که چین به خود جلب کرد محکومیت بین المللی برای پوشش موارد — هر چند آن را کشیده است سپاس از این که در این زمان.

رئیس سازمان ملل متحد در سلامت بدن Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وجود داشته است برخی از “در مورد موارد” از موارد در خارج از کشور مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین است.

“ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” او توییتی به عنوان یک تیم از کارشناسان که ترک برای چین است.

عفونت افزایش می یابد در کشتی کروز

در هنگ کنگ هزاران نفر از مردم در رشته کشتی رویای جهانی کشتی کروز برای پنج روز اجازه داده شد به پیاده جمعه پس از آن 1,800 خدمه آزمایش منفی برای coronavirus.

اما یکی دیگر از 65 نفر سرنشین قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر کردن ژاپن تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus وزارت بهداشت گفت: از آوردن تعداد کل شناخته شده عفونت به 135.

الماس شاهزاده خانم بوده است در قرنطینه پس از ورود کردن, ژاپنی, ساحل اوایل هفته گذشته پس از این ویروس شناسایی شد در سابق مسافری که خاموش کردم کشتی در ماه گذشته در هنگ کنگ.

در چین شرقی شهر Wuxi گفت: هر کسی که در تلاش برای ورود از استانهای با تعداد زیاد موارد خواهد بود “را متقاعد به بازگشت” در حالی که سوژو در نزدیکی مالی توپی از شانگهای به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل مسافر به شهرستانهای اطراف.

“من فقط بررسی می شود و آن را به 18 ساعت برای من برای رفتن به محل کار با دوچرخه” نوشت: یکی از نا امید رفت و آمد در چین توییتر-مانند سایت های رسانه های اجتماعی Weibo.

سفر مقامات گفته شده است 11 میلیون سفر با قطار و جاده یا هواپیما شنبه — 84 درصد پایین در همان روز در سال گذشته است.

حدود 800 وسایل نقلیه از “hard-آمار مناطق” محروم شده اند ورود به شانگهای بیش از ماه گذشته با توجه به دولت خبرگزاری تابناک.

فراتر از چین, صنعت گردشگری همچنان در افسردگی با چندین کشور منع ورود از سرزمین اصلی و عمده خطوط هوایی تعلیق پروازها.

اجاره آنلاین سایت Airbnb به حالت تعلیق در تمام رزرو در پکن تا مارس 29.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de