چین Xi بازديد ووهان به عنوان شماره جدید کروناویروس موارد قطره

صادر شده در:

رئیس جمهور چین بازدید ووهان مرکز از شیوع کروناویروس در روز سه شنبه اولین بار که او انجام داده است پس از همه گیری آغاز شد و نشانه آن است که پکن معتقد است که کنترل آن تلاش ها در یک نقطه عطف جدید در مورد جست و خیز کردن.

تبلیغات

ورود او در این شهر که در آن ویروس اعتقاد بر این است که اول گرفته شده نگه دارید و در اواخر سال گذشته پس از گسترش آن در سرزمین اصلی چین به شدت کاهش در هفته گذشته و به عنوان توجه تبدیل کرده است برای جلوگیری از وارد عفونت از خارج از کشور نقاط داغ مانند ایران و ایتالیا و کره جنوبی.

اخبار از این دیدار به یک آسانسور به سهام چینی با رنگ آبی تراشه شاخص صعود را به قلمرو مثبت پس از سقوط به عنوان بسیاری به عنوان 1% در تجارت صبح.

“واضح است که یازدهم نمی تواند سفر کرده اند ووهان قبل از آن به دلیل خطر از او متعاهد ویروس وجود دارد در ابتدا بیش از حد بالا” ژانگ مینگ یک استاد در دانشگاه Renmin در پکن به رویترز گفت.

“او است که وجود دارد در حال حاضر به درو برداشت. او وجود دارد به این معنی CCP (حزب کمونیست چین) ممکن است به اعلام پیروزی در برابر ویروس به زودی” ژانگ گفت.

چین در آمد و به صورت نقد در خانه و در سطح جهان بیش از آن پاسخ اولیه به وقوع سرکوب اطلاعات و کمرنگ جلوه دادن خطرات آن, اما آن را سخت گیرانه تلاش در کنترل از جمله قفل کردن ووهان و هوبئی استان است که در آن سرچشمه گرفته اند موثر در مهار گسترش یافته است.

هوبئی استان که ووهان پایتخت روز سه شنبه گفت: این امر پیاده سازی یک “سلامت کد” سیستم اجازه می دهد تا مردم در مناطق متوسط و یا پایین خطر ابتلا به کروناویروس برای شروع سفر.

در طول سفر خود به ووهان یازدهم را “بازدید و ابراز احترام به کارگران پزشکی نظامی افسران و سربازان جامعه کارگران افسران پلیس و مقامات و داوطلب شده اند که مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم و همچنین بیماران و ساکنان در طول بازرسی” دولت خبرگزاری شین هوا گفت.

موارد جدید سقوط

سرزمین اصلی چین تا به حال 19 جدید کروناویروس عفونت در دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 40 روز زودتر. همچنین مشخص شده راست سومین روز از هیچ محلی منتقل coronavirus موارد خارج از هوبئی.

از موارد جدید, 17 در ووهان شد در حالی که یک در پکن و یکی دیگر در گوانگدونگ با توجه به ورود از خارج از کشور با توجه به سازمان بهداشت.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 80,754.

اما مقامات چینی را یافت هشدار در مورد خطرات ناشی از اتباع خارجی و اتباع چینی در سفر به چین از ویروسی نقاط داغ در خارج از کشور مانند ایران و ایتالیا.

یک مورد در پکن در روز دوشنبه به خاطر یک مسافر از انگلیس و یکی در گوانگدونگ یک وارداتی مورد از اسپانیا. همانطور که از دوشنبه وجود داشته است 69 وارداتی موارد است.

از آنجا که شیوع 59,897 بیماران مرخص شده از بیمارستان در چین است. به تازگی مرخص بیماران نیاز به رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

در ووهان 12 از 14 موقت بیمارستان اختصاص داده شده به درمان coronavirus بیماران بسته اند با این دو باقی مانده با توجه به تعطیل روز سه شنبه.

روز شنبه در یک هتل کوچک استفاده می شود به قرنطینه افراد زیر مشاهده در جنوب استان فوجیان سقوط, کشته شدن 20 در حالی که 10 تا به حال هنوز به نجات.

از 71 نفر در داخل هتل در گوانجو شهر در زمان سقوط 58 بودند در تحت قرنطینه این شهر Quanzhou دولت گفت.

تا پایان روز دوشنبه به طور کلی مرگ و میر از شیوع کروناویروس در چین رسیده 3,136 تا 17 از روز قبل.

هوبئی گزارش 17 جدید مرگ و میر را که در ووهان.

یازدهم بود که بیشتر وجود ندارد و از دولت پوشش رسانه ای از بحران در روز های اولیه آن است برای تبدیل شدن به بیشتر قابل رویت در هفته های اخیر.

جهانی بار یک ناسیونالیست تلخیص منتشر شده رسمی از مردم روزانه در روز سه شنبه جزئیات دستورالعمل های مختلف و اقدامات یازدهم داده بود و گرفته بین Jan. 7 و 2 مارس برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“Xi شخصا فرماندهی جنگ مردم را در برابر این بیماری همه گیر. او پرداخت شده است توجه مداوم به این بیماری پیشگیری و کنترل کار و یا دستورالعمل های نوشته شده در هر روز ،

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>