چینی جریان پلت فرم و راهنمایی های فرعی, Youku, را به صورت تصاعدی افزایش آن فروشگاه از اسکریپت با تشکر از سری جدید صدور مجوز معامله آن را امضاء کرده است با Studios.

ساختمان در دو شرکت موجود صدور مجوز مشارکت این تازگی اعلام کرد محتوای ارائه می دهد معامله پادشاهی میانه پلت فرم اضافی 80 ساعت از بی بی سی استودیو درام.

همکاران با Studios برای بیش از یک دهه Youku خواهد شد در حال حاضر اضافه کردن HD نسخه های کمدی مانند “بله وزیر” و “بله, نخست وزیر” و اخیر درام مانند “لوتر” “Sandition” و “خوب پیشگویی” را به یک پلت فرم است که در حال حاضر ارائه می دهد کاربران آن بیش از 350 ساعت از بی بی سی استودیو محتوا.

با توجه به آمار خدمات این ماه, عناوین جدید شامل تمام چهار فصل “شرلوک” و کامل 28-فصل فروشگاه “Doctor Who” را که streamer را نگه دارید در انحصار در بازار چین است.

“محتوای تولید شده و توزیع شده توسط استودیو همواره بی نظیر نماینده از خلاقیت” گفت: شیه یانگ, Youku, TV Series Center, GM.

“ما خوشحال به معرفی این متمایز سری به بازار چین از طریق ما در حال همکاری است. جاه طلبی ما این است که به تعداد یک پلت فرم برای, انگلیسی, درام, و ما متعهد به ارائه تازه ترین مطالب برای کاربران چینی.”

فیل Hardman ارشد معاونت عملیات تجاری و استراتژی آسیا در استودیو اضافه شده: “این فوق العاده است برای دیدن رابطه ما با Youku رفتن از قدرت به قدرت با این توافق به نمایش با کیفیت تر انگلیسی معاصر و کلاسیک درام در چین است.”

“ما مشتاقانه منتظر برای کمک به رونق چین در حال توسعه صنعت تلویزیون از طریق همکاری با بازیکنان محلی در حالی که همچنین کمک به آنها برای کشف بازارهای خارج از کشور و بگویید چینی داستان در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im