اقتصاد چین باعث تعجب دوباره بجای اول برگشتن در مارس

آمار اقتصادی منتشر شده روز شنبه نشان داد که در چین تولید و خدمات بخش های هر دو گسترش یافته در ماه مارس پس از فوریه مستند ناشی از شیوع کروناویروس. اما بانک جهانی هشدار داد از ضعف بیشتر.

چین رسمی مدیران خرید شاخص منتشر شده توسط اداره ملی آمار نشان داد و رقم 52.3 برای ماه مارس یک اندازه گیری که در آن 50 خنثی است و تعداد کمتری نشان می دهد انقباض. پس از رشد در ماه ژانویه شاخص سقوط به 29.6 در ماه فوریه به عنوان خدمات اعم از حمل و نقل به خرده فروشی متوقف شد توسط دولت و استانی اقدامات انجام شده به منظور محدود کردن گسترش بیماری است.

بخش تولید PMI در ماه مارس نشان داد و رقم 52 برای ماه مارس در مقایسه با 39.7 در ماه فوریه است. که بالاتر و سریع تر دوباره بجای اول برگشتن از پیش بینی شده بود توسط بسیاری از تحلیلگران. رویترز در نظرسنجی از پیش بینی در آمد تا با یک اجماع برآورد 45 نشان می دهد که آنها پیش بینی انقباض بیشتر.

این خبر رو سهام بالاتر در بازارهای سهام آسیا در روز سه شنبه به ویژه در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ که در آن شاخص هانگ سنگ رز 1.2% به 23,455 اواسط صبح. “آسیا به نظر می رسد نشانه هایی از پست-coronavirus زندگی امروز صبح با اطلاعات منتشر شده از سراسر منطقه نشان دادن برخی خشنود نشانه هایی از بهبود. نتایج مضاعف خشنود به عنوان تجدید حیات است که به طور گسترده بر سراسر کلیدی اقتصاد منطقه و نه فقط چین آوردن مهلت استقبال از ماه از ویروس عذاب و دل تنگی” جفری هالی آسیا و اقیانوسیه ارشد تحلیلگر بازار در OANDA گفت: South China Morning Post.

اما بانک جهانی در پیش بینی آماده شده قبل از انتشار آخرین چینی اطلاعات هشدار داد که کاهش سرعت در دیگر نقاط جهان می تواند مردن چین را بازیابی. تقریبا 40 درصد از جمعیت جهان در حال حاضر تحت تاثیر نوعی از مستند.

“(Coronavirus شیوع”) بی سابقه جهانی شوک که می تواند رشد را متوقف کند و می تواند به افزایش فقر در سراسر منطقه” گفت: Aaditya Mattoo بانک جهانی اقتصاددان ارشد برای شرق آسیا و اقیانوس آرام.

حتی در چین بهبود است و انتظار می رود ناهموار. در حالی که چندین فیلم و تلویزیون شرکت شده اند پشت در محل کار برای هفته – Huayi Bros کارکنان شده است در دفاتر خود از مارس 1, افسانه, سرگرمی, چین, گروه فیلم و مستند چین شده اند کار از دفاتر خود را برای بسیاری از ماه – سینما بسته باقی می ماند در سراسر کشور.

شبکه حمل و نقل باید دوباره در ووهان اصلی کانون شیوع کروناویروس اما برخی از محدودیت ها در داخل و اطراف پکن باقی می ماند و بین المللی حمل و نقل هوایی شده است کاهش داد.
واندا است که در هر دو جهان بزرگترین گروه سینما و چین بزرگترین اپراتور از مراکز خرید گفت که مصرف کنندگان چینی در حال شروع به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را دوباره.

“از مارس 22, 321 از 325 واندا میدان در سراسر چین را از سر گرفته و کسب و کار. مشتری به طور متوسط جریان در واندا میدان اتحاد bounced بازگشت به 83 درصد از سطح دیده می شود در همان دوره در سال گذشته” واندا در بیانیه ای گفت.

سینما, بچه ها و دیگر امکانات سرگرمی در مراکز نشده بازگشایی شد. شنژن داد و ستد سهام در واندا که صاحب واندا سرزمین اصلی چین به سینما از دست داد 7 درصد در روز دوشنبه. آنها را از دست داده بیشتر از 2% در روز سه شنبه.

در حالی که واندا گفت: “اعتماد به نفس کامل است که تمام شاخص های اقتصادی واندا میدان به زودی بازگشت به سطح قبل از دیده می شود این بیماری همه گیر” همچنین توضیح داد که هزینه های پایین باقی مانده است. “میانگین فروش (در) واندا میدان در سراسر چین رسیده اند 60 درصد از این سطح از مدت مشابه در سال گذشته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>