صادر شده در: بروز رسانی:

چینی جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 به تعویق افتاده است به دلیل “ادامه داد: گسترش” از coronovirus, motorsport حاکم بدن FIA چهارشنبه اعلام کرد.

تبلیغات

FIA گفت promotors از شانگهای نژاد درخواست کرده بود یک postponment “از نظر ادامه گسترش رمان کروناویروس”.

“به عنوان یک نتیجه از ادامه نگرانی های سلامت و با @WHO (سازمان بهداشت جهانی) اعلام coronavirus به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی از FIA و @F1 فرمول 1 گرفته اند این اقدامات به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی رفت و آمد کارکنان شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی و طرفداران.”

شانگهای مسابقه چهارم از فصل جدید می شود آخرین اما به راحتی بسیاری از مشخصات بالا—رویداد ورزشی به سقوط قربانی به شیوع ویروس است که به کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین که در آن پدید آمده در پایان سال گذشته است.

“از FIA و @F1 همچنان به همکاری نزدیک با تیم های پروموتر CAMF و مقامات محلی برای نظارت بر وضعیت” FIA گفت.

“همه احزاب را به مقدار مناسب از زمان برای مطالعه زنده ماندن از جایگزین احتمالی بعد از آن تاریخ در سال باید این وضعیت را بهبود بخشد.”

FIA افزود: “چین جایزه بزرگ شده است بخش مهمی از F1 تقویم با بسیاری پرشور طرفداران. به F1 FIA جامعه به نظر می رسد به جلو به مسابقه در چین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هر کس بخواهد در این کشور در طول این زمان دشوار است.

“وضعیت جهانی در مورد این ویروس را ادامه خواهد داد برای نظارت توسط FIA با توجه به دیگر موتور رویدادهای ورزشی.”

به تعویق افتادن شانگهای نژاد نیز می اندازد به شک افتتاحیه مسابقه در ویتنام طول می کشد که دو هفته قبل از اما که در آن نیز وجود داشته اند مواردی از COVID-19.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su